İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Yükseliş Hareketi Fiyat Geri Çekildikten Sonra Devam Edebilir

Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Yükseliş Hareketi Fiyat Geri Çekildikten Sonra Devam Edebilir

guncel coin haberleri

GÜMÜŞ Haftalık Fiyat Analizi – 23 Ocak

Mevcut fiyat seviyelerinin altında, destek 23$, 22$ ve 21$ seviyelerinde bulunabilir. Boğalar 24 dolar fiyat seviyesinin üzerine çıktığında, 25 dolar ve 26 dolar direnç seviyelerine yükselmeye yol açabilir.

XAGUSD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 24 $, 25 $, 26 $

Destek: 23 $, 22 $, 21 $

XAGUSD Uzun Vadeli Trend: Boğa

Günlük grafikte XAGUSD (gümüş) yükseliş gösteriyor. Silver’ın fiyat hareketi, son iki hafta içinde 21$’da destekte bir “W” grafiği modeli oluşturdu. Fiyatlar, haftalık piyasa kapanışı öncesinde 24$’da dirence yükseldi. Önceki direnç seviyelerini 22 dolar ve 23 dolar desteğe dönüştürdü. Yükseliş eğiliminin geri çekilmeden sonra devam etmesi muhtemeldir. Şu anda fiyat 24 dolarlık direnci kırmaya çalışıyor.

23 Ocak gümüş günlük grafik

Gümüş fiyatları 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’nın üzerinde işlem gördükçe yükseliş momentumu arttı. Göreceli Güç Endeksi dönemi 14, sinyal çizgisi aşağıyı gösterecek şekilde 70 seviyesindedir ve geri çekilme için olası bir satış sinyali önerir. Mevcut fiyat seviyelerinin altında, destek 23$, 22$ ve 21$ seviyelerinde bulunabilir. Boğalar 24 dolar fiyat seviyesinin üzerine çıktığında, 25 dolar ve 26 dolar direnç seviyelerine yükselmeye yol açabilir.

XAGUSD orta vadeli trendi: yükseliş

XAGUSD günlük grafikte yükseliş gösteriyor. 4 saatlik grafikte 21 $ desteğiyle oluşan düşüş “W” grafik deseni olarak bilinen bir yükseliş grafiği deseni. Fiyatın geçen hafta 24 $ fiyat seviyesine ulaştığını gören yükseliş momentumunu ateşleyen yükseliş grafiği modeliydi.

202120123-80.png.webp

Gümüş 4 saatlik grafik, 23 Ocak

Gümüş fiyatları 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’nın üzerinde işlem görüyor. Göreceli Güç Endeksi dönemi 14, 60 seviyesinde ve sinyal çizgisi, bir geri çekilme için olası bir satış sinyalini göstermek için aşağıyı gösteriyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap