1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Yükseliş hareketi devam ediyor ve fiyat hedefi 25 dolar seviyesinde

Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Yükseliş hareketi devam ediyor ve fiyat hedefi 25 dolar seviyesinde

Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Yükseliş hareketi devam ediyor ve fiyat hedefi 25 dolar seviyesinde

GÜMÜŞ Haftalık Fiyat Analizi-14 Kasım

Boğalar fiyatı 25 USD direnç seviyesinin üzerine iterse, fiyat 26 USD ve 27 USD direnç seviyelerini test edebilir. 25 dolarlık direnç seviyesi değişmeden kalırsa, fiyat tersine dönebilir ve 24 dolar, 23 dolar ve 22 dolar destek seviyeleriyle karşılaşabilir.

XAGUSD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 25 ABD Doları, 26 ABD Doları, 27 ABD Doları

Destek seviyeleri: 24 USD, 23 USD, 22 USD

XAGUSD uzun vadeli trend: yükseliş

XAGUSD uzun vadeli görünüm konusunda iyimser. İki hafta önce metal, 26 Ekim’de 24 dolarlık direnci test ettiğinde geri çekildi. Metal, 22 dolarlık destek seviyesini yeniden test etti ve iğne milinin oluşumuyla toparlandı. Bu durum gümüş piyasasında yükseliş ivmesini geri getirdi. Gümüş fiyatı 25$ hedef fiyatı ile 24$ direnç seviyesini kırdı.

Gümüş günlük grafik, 14 Kasım

Gümüşün işlem fiyatı, 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’dan daha yüksek, bu da boğaların gümüş piyasasına hakim olduğunu gösteriyor. Hızlı hareket eden ortalama (9 dönemlik EMA), yavaş hareket eden ortalamadan (21 dönemlik EMA) hala daha yüksektir. Boğalar fiyatı 25 USD direnç seviyesinin üzerine iterse, fiyat 26 USD ve 27 USD direnç seviyelerini test edebilir. 25 dolarlık direnç seviyesi değişmeden kalırsa, fiyat tersine dönebilir ve 24 dolar, 23 dolar ve 22 dolar destek seviyeleriyle karşılaşabilir.

XAGUSD orta vadeli trend: yükseliş

XAGUSD 4 saatlik grafikte yükseliş eğiliminde. Ayılar yükseliş hareketine karşı çıkarken, gümüş 24 dolar direnç seviyesinden toparlandı. Fiyat düştü ve 22 dolarlık destek seviyesini yeniden test etti. 3 Kasım’da, yükseliş momentumunu tetikleyen ve fiyat 25 $ seviyesine yükselen bir boğa yutan mum oluştu.

Gümüş 4 saatlik grafik, 14 Kasım

Gümüşün fiyatı 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’nın üzerinde işlem görüyor. RSI periyodu 14, 70 seviyesinde ve sinyal çizgisi bir yükseliş sinyali gösteriyor.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap