1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Düşüş hareketi 25$ direnç seviyesinde başladı

Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Düşüş hareketi 25$ direnç seviyesinde başladı

Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: Düşüş hareketi 25$ direnç seviyesinde başladı

GÜMÜŞ Haftalık Fiyat Analizi-21 Kasım

Boğalar 24 USD destek seviyesinde ayılara karşı çıkarsa, fiyat tersine dönebilir ve 24 USD, 25 USD ve 26 USD direnç seviyeleri ile karşılaşabilir. Ayılar fiyatı 23 dolar destek seviyesine düşürürse, fiyat 22 dolar ve 21 dolar destek seviyelerine düşebilir.

XAGUSD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 24 USD, 25 USD, 26 USD

Destek seviyeleri: 23 USD, 22 USD, 21 USD

XAGUSD uzun vadeli trend: yükseliş

XAGUSD uzun vadeli görünüm konusunda iyimser. Yükseliş momentumu, fiyatı 24 dolarlık direnci kırmaya itti. 25 dolarlık direnç seviyesini test etmek için yükseldi. Metal, 12 Kasım’da 25 dolarlık direnci test ettikten sonra geriledi. Geçen hafta piyasanın bitiminden önce metal 24$ destek seviyesini yeniden test etti ve bu seviyeyi kırdı. Fiyat şu anda 23 $ destek seviyesinde. Daha fazla fiyat düşüşü mümkündür.

21 Kasım gümüş günlük grafik

Gümüş ticareti, 9 dönemlik EMA’dan daha yüksek ancak 21 dönemlik EMA’dan daha yüksek, bu da gümüş piyasasındaki yükseliş momentumunun zayıfladığını gösteriyor. Hızlı hareket eden ortalama (9 dönemlik EMA), yavaş hareket eden ortalamadan (21 dönemlik EMA) hala daha yüksektir. Boğalar 24 USD destek seviyesinde ayılara karşı çıkarsa, fiyat tersine dönebilir ve 24 USD, 25 USD ve 26 USD direnç seviyeleri ile karşılaşabilir. Ayılar fiyatı 23 dolar destek seviyesine düşürürse, fiyat 22 dolar ve 21 dolar destek seviyelerine düşebilir.

XAGUSD orta vadeli trend: düşüş

XAGUSD 4 saatlik grafikte düşüş eğiliminde. Gümüş 24$’lık direnç seviyesinden toparlandıktan sonra fiyat geriledi ve 23$ seviyesini test etti. Boğalar daha fazla baskı kazandı ve fiyatı 24 USD direnç seviyesini kırmaya zorladı ve 25 USD seviyesini test etti. Geçen haftanın sonundan önce, fiyat düştü ve piyasa kapanmadan önce 24$’lık aşağı yönlü kırıldı ve 23$ seviyesiyle karşı karşıya kaldı.

4 saatlik gümüş grafik, 21 Kasım

Gümüşün fiyatı 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’dan daha düşüktür. RSI periyodu 14, 40 seviyesinin altında ve sinyal çizgisi düşüş sinyali gösteriyor.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap