1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: 22$ seviyesinde bir yükseliş dönüşü olacak mı?

Gümüş (XAGUSD) Fiyatı: 22$ seviyesinde bir yükseliş dönüşü olacak mı?

guncel coin haberleri

GÜMÜŞ Haftalık Fiyat Analizi – 6 Şubat

Fiyat 21 dolar desteğine ve tutmazsa 19 dolar ve 16 dolar seviyelerine düşebilir. Boğalar ayıları durdurduğunda, fiyatın 22 dolar, 23 dolar ve 24 dolar direnç seviyelerine yükselmesi muhtemel.

XAGUSD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: 22 $, 23 $, 24 $

Destek: 21 $, 19 $, 16 $

XAGUSD Uzun Vadeli Trend: Boğa

Günlük grafikte XAGUSD (gümüş) düşüş gösteriyor. Geçen hafta gümüş piyasasında önemli bir oynaklık yaşanmadı. 24 dolarlık direnç seviyesi tutulduğunda, fiyat yukarı doğru çıkamadı. Bir iç düşüş mum modeli oluştu ve ayılar piyasayı ele geçirdi. 22 dolar ve 23 dolardaki önceki destek dirence dönüştü. Geçen hafta düşüş momentumu bastırıldı ve yükseliş baskısı fiyatları yükseltmek için yeterli değildi. Şu anda 22 doların altında konsolide oluyor.

Gümüş günlük grafik, 6 Şubat

Gümüş fiyatı 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’nın altında olduğu için düşüş momentumu fazla artmadı. RSI periyodu 14, 40 seviyesinde ve sinyal hattı belirli bir yön göstermiyor, bu da değişen piyasalar anlamına geliyor. Fiyat 21 dolar desteğine ve tutmazsa 19 dolar ve 16 dolar seviyelerine düşebilir. Boğalar ayıları durdurduğunda, fiyatın 22 dolar, 23 dolar ve 24 dolar direnç seviyelerine yükselmesi muhtemel.

XAGUSD orta vadeli trendi: düşüş

XAGUSD günlük grafikte düşüş gösteriyor. Geçen hafta 4 saatlik grafikte fiyat hareketi 22$’da destek yakınında konsolide oluyordu. Fiyat hareketi, çift dip olarak bilinen ve önümüzdeki hafta yükseliş eğilimini tetikleyebilecek bir yükseliş grafiği modeli oluşturmaya çalışıyor gibi görünüyor.

20220207-23.png.webp4 saatlik gümüş grafik, 6 Şubat

Gümüş fiyatları 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’nın üstünde ve altında işlem görüyor. Göreceli Güç Endeksi dönemi 14, 50 seviyesinde ve sinyal çizgisi, bir satın alma sinyalini göstermek için yukarıyı gösteriyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile CRYPTOVIBES’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap