1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Grayscale, geçtiğimiz yıl %11.000 yükseldikten sonra Solana (SOL) Trust’ı başlattı

Grayscale, geçtiğimiz yıl %11.000 yükseldikten sonra Solana (SOL) Trust’ı başlattı

guncel coin haberleri

Dünyanın en büyük dijital para varlık yönetimi şirketi olan Grayscale Investments, geçtiğimiz günlerde Solana’nın performansını izleyecek olan 16. yatırım ürününün piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Solana Labs tarafından oluşturulan Proof of History (PoH) blok zinciri, genellikle düşük maliyetli ve minimum enerji tüketimi ile hızlı işlemler kullanarak dikkat çeken “Ethereum Killer” ağlarından biri olarak anılır.

Gri Tonlamalı Solana Güven

Yeni güven, Solana’ya ayrı ve pasif bir şekilde yatırım yaparak şirketin Bitcoin, Ethereum, Chainlink, Decentraland ve Filecoin’e maruz kalma sağlayan uzun tek varlıklı yatırım ürünleri listesine katılıyor.

“Kripto para birimlerinin ana akım kabulü ve benimsenmesinde lider konumdayız ve yatırımcıların risklerini Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkların ötesinde merkeziyetçilikten uzaklaştırdığını giderek daha fazla keşfediyoruz. Gri ürün serimiz bu heyecan verici varlık sınıfıyla birlikte genişlemeye devam edecek. çünkü yatırımcılara dijital ekonomiye girme fırsatları sağlamak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein.

Duyuruya göre ürün, nitelikli bireyler ve kurumsal nitelikli yatırımcılar tarafından günlük abonelik için kullanılabilir.

Hit’ kaçış hızı

DeFi ve Web3 uygulamalarından oyunlara ve NFT’lere kadar her şeyi kapsayan Solana’da 350’den fazla proje inşa edildi ve ağın ekosistemi genişlemeye devam ediyor.

Piyasa gözlemcileri, geçen yılki %11.000 oranındaki etkileyici toparlanmayı Solana’nın “kaçış hızı” olarak yorumladı.

Üstel büyüme noktasında, mevcut piyasa değeri 65 milyar ABD doları olan Solana, hedge fonları ve büyük şirketler de dahil olmak üzere büyük oyuncular tarafından daha güvenli bir yatırım olarak görülüyor.

Bu ayın başlarında, piyasa fiyatlarını manipüle eden VC’lerle ilgili yorumlar Twitter’da dolaşmaya başladı.

Aynı zamanda, projenin jeton temini konusunda yalan söylediği iddiaları yangını körükledi.

Ancak CoinGecko’nun verilerine göre, kurumsal yatırımcıların ilgisinin artmasıyla Solana’nın fiyatı son 30 günde %9,7 arttı.

Dijital varlık yönetimi şirketi CoinShares’in en son raporu, geçtiğimiz ay Solana yatırım ürünlerinin toplam sermaye girişinin 42,2 milyon ABD doları olduğunu gösteriyor.

Raporda, “Yönetim altındaki varlıkların (AuM) girişleri açısından, Polkadot ve Solana, geçen hafta yönetim altındaki varlıkların sırasıyla %8,6’sını (11,5 milyon $) ve %59’unu (14,6 milyon $) oluşturarak kazanan olmaya devam ediyor.” .

2021’in Solana için etkileyici bir yıl olacağına şüphe yok.

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi Kaynağı: 0x News tarafından NEWCONOMY’den derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap