1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Goldshell KD5 madenci 77.000 $ ne kadar getirebilir? -0x haber

Goldshell KD5 madenci 77.000 $ ne kadar getirebilir? -0x haber

Altın Kabuk KD5

Goldshell KD5, Mart 2021’de piyasaya sürülmesine rağmen piyasadaki en karlı ASIC madencisi olarak kabul ediliyor.

Bu, günde yaklaşık 400 $ gelir elde edebilen tek Kadena kripto para madencisidir. Ancak, önce Goldshell KD5’in özelliklerini göz önünde bulundurmanızı ve ardından karlılığı tartışmanızı öneririz.

Goldshell KD5 özellikleri

  • Hash algoritması-Kadena;
  • Yalnızca Cryptocurrency-Kadena (KDA);
  • Hesaplama gücü yayınlama 18 Th/s’dir;
  • Güç tüketimi-2250 watt;
  • Gürültü seviyesi-80 desibel;
  • Boyutlar-200 x 264 x 290 mm;
  • Ağırlık-8,5 kg;
  • Fiyat – 77.000 USD (bir Alman kripto para birimi tedarik mağazasında)

Goldshell KD5, küçük kardeşi Goldshell KD2 gibi, bir bilgisayar sistem birimine benzeyen büyük bir alüminyum kabuğa sahiptir. Büyük kanatlı fan çipi soğutur ve anında ısı dağılımı sağlar.

Piyasadaki diğer birçok madenciden farklı olarak Goldshell KD5, hataları hızlı bir şekilde tespit edebilen kendi yazılımına sahiptir. Goldshell KD5, çöktüğünde otomatik olarak yeniden başlayacak ve ardından sistem, geliştiricilerin yazılımı bir sonraki güncellemede düzeltebilmesi için e-posta yoluyla bir kilitlenme raporu gönderecek.

Goldshell KD5’in fiyat etiketine bakarsanız, bu ASIC madencisinin devasa çiftlikleri olan büyük işletmelere odaklandığı açıktır.

Altın Kabuk KD5 fiyatı

Goldshell KD5 karlılığı

Şimdi ilginç kısım. 18 Kasım itibariyle, Goldshell KD5’in karlılığı günlük 350 USD veya aylık 10.400 USD’dir.

Golden Shell KD5 geliri

Buna bağlı olarak, 77.000 dolarlık fiyat etiketi dikkate alındığında, Goldshell KD5’in geri ödeme süresi 8-9 aydır.

Coinmarketcap verilerine göre Kadena, 3,3 milyar ABD doları piyasa değeri ile 52. en büyük kripto para birimidir.Yalnızca geçen ay Kadena’nın fiyatı 2 ABD dolarından 20 ABD dolarına 10 kat yükselerek ivme kazanmaya devam ediyor. Kripto para birimi, CoinEx ve Bittrex dahil olmak üzere büyük borsalar tarafından desteklenmektedir, bu nedenle Goldshell’de çıkarılan KD5, piyasada sorunsuz bir şekilde satılabilir.

Sadece bir yıl önce, Goldshell KD5’in doğrudan rakibi olan Kadena madenciliği için kullanılan ASIC madencisi iBeLink BM-K1’in ayrıntılı bir değerlendirmesini yayınladığımızı hatırlayın.

on bir

Bilgi kaynağı: 0x News from CRYPTVOD tarafından derlenmiştir, telif hakkı yazar Stas_cw’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap