1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Gods Unchained’in tokeni $GODS, CoinList satış rekorunu kırdı

Gods Unchained’in tokeni $GODS, CoinList satış rekorunu kırdı

Gods Unchained'in tokeni $GODS, CoinList satış rekorunu kırdı

br>

Gods Unchained’in $GODS token satışı, 879.000’den fazla benzersiz kayıt sahibiyle yeni bir CoinList rekoru kırdı. Token satışı, Gods Unchained ekosistemine 20.000 $ ‘dan fazla GODS token sahibi ekleyerek ilk birkaç saat içinde tükendi.

$GODS, Gods Unchained’in yeni ERC-721 simgesidir.Bu, oyuncuların hegemonya için rekabet etmek için stratejik NFT desteleri ve zincir dışı kartlar oluşturabilecekleri (P2E) ticaret kart oyunları kazanma oyunudur. Jeton, oyunla birlikte oyunun P2E ekosisteminin temel parçası olacak.

Sahipler yalnızca aktif taahhütler yoluyla pasif ödüller almakla kalmaz, aynı zamanda $GODS jetonu oyunun yönetim sisteminin entegrasyonunu da destekler. Burada $GODS, oyuncuların oyun içi kartları NFT’ye entegre etmelerini sağlayan ve daha sonra oyunda kullanılabilen veya piyasada alınıp satılabilen bir oyun içi yardımcı program sağlar.

Tokenin kendisi, Ethereum’un 2. katman ölçeklendirme çözümü Immutable X’te bulunur; bu, hiçbir $GODS sahibinin Ethereum temel katmanında geçerli olan yüksek işlem ücretlerinden etkilenmeyeceği anlamına gelir. Jetonlar, sahiplerinin tercihlerine bağlı olarak Ethereum ana ağı ile ikinci katman arasında bir köprü kurabilir.

Bilgi kaynağı: BLOCKTRIBUNE’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap