1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Gizli cemiyet Mafia NFT serisi hazır ve kullanıma hazır-Haberler

Gizli cemiyet Mafia NFT serisi hazır ve kullanıma hazır-Haberler

Gizli toplum, Mafia NFT serisi hazır ve kullanıma hazır

Gizli toplum, Mafia NFT serisi hazır ve kullanıma hazır

“Collins Yılın Sözlüğü”ne göre, NFT bu yılki yeni kelimeler için bir ölçüt belirledi ve bu yıl ve gelecek yıllarda kesinlikle iyi sonuçlar elde edecek. Secret Society, en son NFT projelerinden biri olmak üzere ve bu hareketin öncüsü olacak.

“Gizli Cemiyet’te uzun süredir çalışıyoruz. NFT serisini çıkarmaya karar verdiğimizde, havalı sanat eserlerinden daha fazlasını istediğimizi biliyorduk. Bu nedenle, Gizli Cemiyet sadece bir sonraki sanat soygunu değil. Aynı zamanda zengin bir anlatıya ve tamamen hayal edilmiş bir dünyaya sahip bir topluluk. Jeton sahipleri sadece havalı ve benzersiz sanat eserleri elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda deyim yerindeyse ailenin bir parçası olacaklar.”

Ice Pick Jack, Secret Society’nin kurucusu

Secret Society, topluluğu birbirine yaklaştırmak için 3D NFT sanatını kullanarak Mafya temalı bir çevrimiçi oyun başlatacak. Oyuncuların organizasyon seviyesini artırma ve serinin gerçek hayattaki karşılığını yansıtma fırsatına sahip olmalarını sağlar.

Token sahiplerini topluluğa katılmaya ve ortak refahları yönünde aktif bir rol oynamaya teşvik edin. NFT’den belirli bir telif ücreti yüzdesi alacak bir telif cüzdanı kurulur ve ardından topluluk bir araya gelerek parayı nereye harcayacağına karar verir. Airdroplar, ödüller ve piyangolar, sadece açgözlülük değil, Mafya jeton sahiplerinin bekleyebileceği ödüllerden sadece birkaçıdır. Yasal eşitlik gibi, sanal mafya da topluma geri verme eğilimindedir. Tüm üyeler seslerini duyacak ve topluluk ne kadar büyük olursa, o kadar çok fona dikkat edilecek ve paylaşılacaktır.

Mafya temalı NFT sanatının kendisi, tanınmış siberpunk sanatçılar tarafından yaratıldı. Ethereum blok zincirinde saklanan, her biri benzersiz özelliklere ve aralarından seçim yapabileceğiniz varyantlara sahip 9.999 farklı jeton vardır.

Secret Society ayrıca sanal sergiler düzenlemeyi ve koleksiyonlarını New York Times’daki Square’den Dubai’deki Burj Khalifa’ya kadar büyük ekranda paylaşmayı umuyor.

Airdroplar, ödüller ve piyangolar, sadece açgözlülük değil, Mafya jeton sahiplerinin bekleyebileceği ödüllerden sadece birkaçıdır. Yasal muadili gibi, sanal mafya da topluma geri verme eğilimindedir. Tüm üyeler seslerini duyacak ve topluluk ne kadar büyük olursa, o kadar çok fona dikkat edilecek ve paylaşılacaktır.

Herkese açık satış 13 Aralık’ta başlayacak ve ön kayıt yaptırmış ve beyaz listeye alınmış üyeler 9 Aralık’ta etkinliğe zaten katılabilir.

Beyaz listeye alınma şansına sahip olmak için bu bağlantıyı tıklayın.

Proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için onları sosyal medyada takip edin:

https://twitter.com/SSocietyNFT?t=5zOfVkWnSEbzi3dG-Aa9Dw&s=08

https://www.instagram.com/secretsociety_nft/

Veya Discord sohbetlerine katılın:

https://discord.com/invite/secret-society-nfts

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile IHODL’den derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap