1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Genel piyasa değeri %3 düşerken, Bitcoin 50.000 doların altında kalıyor

Genel piyasa değeri %3 düşerken, Bitcoin 50.000 doların altında kalıyor

Genel piyasa değeri %3 düşerken, Bitcoin 50.000 doların altında kalıyor

Bugünün sıcak konuları 7:16 257 257

Bitcoin bugünün başında biraz düştü. EXANTE verilerine göre, yayın zamanı itibariyle, en büyük piyasa değerine sahip kripto para biriminin işlem fiyatı 48.837.8 ABD Doları (-%0.55).

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Genel piyasa değeri %3 düşerken, Bitcoin 50.000 doların altında kalıyor Avrupa Birliği

EXANTE’nin USD/Bitcoin ticaret çifti tablosu

Ether (ETH) de 4.006,29 ABD Dolarına (-1,12) düştü ve Binance Coin (BNB) en büyük düşüşü yaşadı (%-1,96) ve şu anda 553,26 ABD Doları seviyesinde işlem görüyor.

FxPro’nun analist ekibi, Bitcoin’in önemli teknik seviyelerin altına düşmesini önlemek için geçen hafta gün içi işlemlerde 48.000 $’ın altına düştüğünde geri satın alındığını belirtti. Eklediler:

“Bu dinamik anlamlı bir destek olarak görülmelidir. Ancak boğaların faiz oranlarını biraz artırmayı başarması bizi şoke etti.”

Gri Tonlamalı: Amerikalıların %26’sı Bitcoin’e sahip

CoinMarketCap’in sıralamasına göre, piyasa değerine göre ilk 10 varlıktan sadece 3’ü yeşil. Tüm kripto para piyasa değeri %3 düşerek 2,2 trilyon ABD dolarına geriledi. Daha önce iHodl, MicroStrategy Inc.’in Bitcoin’e 82.4 milyon dolar daha yatırım yaptığını bildirmişti. Düzenleyici belgelere göre, şirket en son BTC başına ortalama 57.477 USD fiyatla 1.434 Bitcoin satın aldı ve toplam 122.478 BTC’ye (basım tarihi itibariyle yaklaşık 6 milyar USD) sahip oldu.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapındaki 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap