1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. GAMESTA loncası, token ihraç müzayedesi ve Tesla’nın…-Haberler

GAMESTA loncası, token ihraç müzayedesi ve Tesla’nın…-Haberler

guncel coin haberleri

GAMESTA değerlerini gözden geçiriyor ve yaklaşmakta olan token ihracı ve Tesla’nın…

AI-driven Guild GAMESTA’ya girmek, yatırımcıların dünya çapında binlerce oyuncuyla bağlantı kurmasını ve desteklemesini sağlıyor.

Önümüzdeki 5 yıl içinde oyun endüstrisinin değerinin 268 milyar doları aşacağı tahmin ediliyor. Kripto para biriminde en hızlı büyüyen endüstri olan “Oynat ve Kazan” oyun endüstrisini alt üst ediyor.Şu anda dünyadaki oyuncuların sadece %1’i benzeri görülmemiş bir büyümenin temelini oluşturan “Oynat ve Kazan” oyunlarını oynuyor.

GAMESTA, yatırımcıların en fazla faydayı elde etmesini sağlamak için varlık edinme ve varlık dağıtımına ilişkin karar verme sürecini iyileştirmek için Game-Fi alanına girmek için tescilli yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojisini kullanacak. CopperLaunch, fon toplamak ve GSG jetonlarını başlatmak için mükemmel bir stratejidir, çünkü GAMESTA esasen bir fondur ve GSG jetonlarının değeri, doğrudan yönetim altındaki varlıklarla ilgilidir. Ne kadar çok yükseltirseniz, daha büyük bir varlık tabanı tarafından desteklenen jetonların fiyatı o kadar yüksek olur ve bu nedenle kendi kendini idame ettiren bir değere sahiptir. Diğer iş alanları arasında oyun geliştirme, topluluk oluşturma, taahhütler ve yeni risk sermayesi projeleri yer alacak.

GAMESTA token müzayedesi başlar – 16-19 Aralık 2021:

6 milyon dolardan fazla özel sermaye finansmanını başarıyla tamamladıktan sonra, GAMESTA CopperLaunch.com’da bir token arz müzayedesi (TLA) düzenleyecek. (Daha fazlası burada https://bit.ly/gsgcopperlaunch) Neden TLA? Son zamanlarda, adil ve şeffaf bir şekilde maaş artışına katılmak için beyaz liste almak ve çeşitli Launchpad jetonlarını tutmak son derece zor hale geldi. Jetonlarını düşük bir fiyata satmak, projenin değerini kaybedecek ve VC’ler veya “favorileri” olanlar, jetonlar hızla yükselmeden ve sıradan yatırımcıların kafası karışmadan erken yatırım alabilir. Ancak TLA ile büyük veya küçük herkes yatırım yapabilir. Robotları ve komut dosyalarını çalıştırma yeteneği olmadan, madencilik havuzunun açılmasından sonraki 72 saat içinde gerçek fiyat keşfi gerçekleşecek. Jetonlar hemen takas edilebilir olacak, bu nedenle büyük bir partinin daha küçük jetonları satması imkansız. TLA, herkese GAMESTA DAO’nun bir parçası olma fırsatı verir.

En çok katkıda bulunan 30 kişi bir BLACK GAMEX kartı alacak ve diğer 10 kişi tüm yatırımcılar için şanslı çekilişe katılacak. Ama en önemli şey bir piyango olacak.Çekiliş yeni bir Tesla Model S veya 100.000$’lık bir marka için.250$ veya daha fazla bahis yapanlar bunu alabilir.

Bu nedenle, yeni $GSG yatırımcısıyla gurur duymanın yanı sıra, yeni bir Tesla’da dolaşıyor olabilirsiniz.

NFT GAMEX kartının avantajları şunlardır:

  • Araştırma ekibimiz ve ortak ağımız tarafından elde edilen yaklaşan satışlar ve etkinlikler hakkında “içeriden bilgilere” erişim Stake ödülleri %20 arttı
  • Beta test oyununa erişim
  • Gamesta VIP gerçek dünya etkinliklerine erişim
  • Launchpad ve IDO platform ağımız aracılığıyla erken özel tur tahsislerine erişin
  • Gamesta Metaverse Galerimizi ilk deneyimleyen siz olun

Yarışmanın tüm detayları için buraya tıklayın… https://contest.gamesta.ai

Gamesta Hakkında:

Gamesta Guild, herhangi bir oyunun değerinin, onu oynayan oyuncular ağı tarafından yaratıldığına inanır. Her oyuncu, serveti veya imkanları ne olursa olsun, dijital oyunda aynı değeri temsil eder, zaman harcar ve sürekli gelişen meta-evrene katkıda bulunur. Artık blockchain teknolojisi sayesinde oyun geliştiriciler sonunda bu oyuncuları sadakatleri için ödüllendirebilir. Ek olarak, oyun içi NFT, oyun oyuncularının gerçek değer oluşturma şeklini tamamen değiştiriyor, ancak bu tür şiddetli rekabet nedeniyle, gelişmekte olan ekonomilerdeki oyuncular bazen bu varlıkların ilk satın alımını karşılayamıyor. Yatırımcıların dünya çapında binlerce yoksul oyuncuyla bağlantı kurmasını ve güçlendirmesini sağlayan akıllı sözleşmelere dayalı bir lonca olan Gamesta’ya girin. Game-Fi’yi birlikte yayınlayalım.

Sosyal medya bağlantıları:

Twitter: https://twitter.com/gamestaguild

Telgraf: https://t.me/gamestaguild

IG:https://www.instagram.com/gamestaguild/

Anlaşmazlık:https://discord.com/invite/gamestaguild

Medya bağlantısı:

e-posta: [email protected]

Web sitesi: www.gamesta.ai

Teknik inceleme: https://docs.google.com/document/d/1moW2RF2AXPORPa2ecmwKxFC10Ant16LqqfAIB2ImFIc/edit

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BITCOINIK’ten derlenmiştir.Telif hakkı yazar Harsh Sangwan’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap