1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. GameFi Platform X10 Legends, Global Popülaritenin Yükseltilmiş Versiyonunu Piyasaya Sürüyor

GameFi Platform X10 Legends, Global Popülaritenin Yükseltilmiş Versiyonunu Piyasaya Sürüyor

guncel coin haberleri

Tai’an tarafından desteklenen Çin dövüş sanatları oyun platformu X10, kripto para birimini ve oyun endüstrisini sarstı ve yatırımcılar, kripto para topluluğu ve hatta tanınmış medya platformları arasında sıcak bir konu haline geldi.

Meta veri tabanındaki GameFi’nin 2021’de popülerlik kazanmaya başladığını ve tüm yatırım projelerinin yaklaşık %13’ünü oluşturduğunu belirtmekte fayda var. Her gün 1,4 milyon benzersiz aktif cüzdan (UAW) tarafından en az bir oyun DApp’i kullanılıyor ve bu da genel sektör etkinliğini %49’a getiriyor.

GameFi trendi arttıkça, platformlar arasındaki rekabet, doğrudan bir rekabetten çok üçgen bir mücadeleye benziyor – Ethereum-Coin’an Chain-Boca. Finansal esnekliği, Ethereum ile doğrudan yüzleşme yeteneği ve bazı projelerinin daha iyi performans göstermesi nedeniyle odak noktası artık kripto para güvenlik zincirinde. Lansmanından bu yana, birbiri ardına birçok üst düzey proje başlatıldı ve birçok token, kullanıcıların güvenini kazandı ve böylece yüksek getiri sağladı.

Çok heyecanlı X10 Legends, madeni paralara ve güvenli bir akıllı zincire dayanan bir NFT kart TCG oyunudur. Oyun, en popüler NFT konseptlerinin yanı sıra oyun ve DeFi’nin avantajlarını bir araya getirerek oyuncuların eğlenirken kazanmalarını sağlıyor.

Ayrıca X10 Legends, dünyanın en yüksek binası olan Burj Khalifa’yı tasarlamasıyla tanınan dünyaca ünlü tasarımcı Hong Zhongxuan ile işbirliği yaptı. Platform, Bay Hong Zhongxuan’a yatırım yaptı çünkü oyun için kartları tasarlayacak. Bu duyuru tasarımcılardan, yatırımcılardan, kripto para topluluğu ve hatta Bian’dan büyük ilgi gördü. Bu, özellikle NFT’leri toplamak ve takas etmekle ilgilenen oyuncular için X10 Legends’ı rekabette öne çıkarıyor.

Reklam&nbsp &nbsp

Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerinde geliştirilen X10 Legends, orijinal yaratıma dayalı olarak oyunun geliştirilmiş bir versiyonunu getiriyor. Yeni sürüm, çeşitli oyun, bölgesel rekabet ve çok oyunculu kombinasyonlar içeriyor. Uyarılmış savaş modu, kilitleme becerileri gerektirmez, bu özellik oyunun oynanabilirliğini büyük ölçüde artırır. Dahası, yeni sürüm bir dizi avantaj hediyesi sunuyor. Bununla birlikte, erken aşamada daha iyi bir çıktı var ve bunu nehirlerin ve göllerin birleşik ve sürekli optimizasyonu takip edecek. Grup uçuşlarını engellemenin yanı sıra, tüm bunlar X10 Legends’ın gelirini ve eğlencesini sağlamlaştırıyor.

Wormhole, KPG, KGC ve Lang Xiao dahil olmak üzere birçok kuruluşun hesap edinme programları başlattığı bildiriliyor. Örneğin, Wormhole, oyunun piyasaya sürülmesinden sonraki iki hafta içinde X10 Legends’ın parçası olmayan herhangi bir klanın 45. seviyedeki tüm hesaplarına 10 milyon dolar yatırım yapacak.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap