1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Galaxy Digital, BitGo satın alımını ve ABD borsalarını 2022’ye kadar erteledi

Galaxy Digital, BitGo satın alımını ve ABD borsalarını 2022’ye kadar erteledi

Galaxy Digital, BitGo satın alımını ve ABD borsalarını 2022'ye kadar erteledi

Mike Novogratz’ın Galaxy Digital Holdings (TSX: GLXY), Amerika Birleşik Devletleri’nde listeleme planlarını 2022’nin ilk çeyreğine erteledi. Şirketin finansal performans raporuna göre, ABD’de BitGo’nun satın alınmasının listelenmesi ve tamamlanması “2022’nin ilk çeyreğinde gerçekleşecek.”

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri hakkında bilgi edinmek için Telegram kanalımıza abone olun.

Bu yılın Mayıs ayında Galaxy Digital, BitGo’nun satın alımını 2021’in dördüncü çeyreğinde tamamlamayı beklediğini belirtti. İşlem, BitGo hissedarlarının Galaxy Digital’in yaklaşık %10’una sahip olmasıyla sonuçlanacak. BitGo’nun kurucu ortağı ve CEO’su Mike Belshe, Galaxy Digital’in CEO yardımcısı olacak ve şirketin yönetim kuruluna katılacak.

Invesco ve Galaxy Digital, kripto para birimi ETF geliştirmek için işbirliği yapıyor

Gecikmenin kesin nedeni hala açıklanmasa da Galaxy Digital, Bloomberg’e ABD’de borsada işlem gören bir şirket olma planının henüz ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanmadığını söyledi. Galaxy Digital, Mart ayı başlarında Amerika Birleşik Devletleri’nde halka açılma planlarını açıkladı. Şirket, Toronto Menkul Kıymetler Borsası’nda “GLXY” koduyla işlem görmektedir.

Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil olmak üzere dünya çapında 50’den fazla finans piyasasına doğrudan EXANTE hesabınızdan erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap