1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Functionland, Web3’teki abonelik modeline meydan okumak için 1,1 milyon dolar artırdı

Functionland, Web3’teki abonelik modeline meydan okumak için 1,1 milyon dolar artırdı

guncel coin haberleri

%40’ın üzerinde talep edilen bir finansman turunda Functionland, Outlier Ventures, Protocol Labs, Master Ventures, Delta Blockchain Fund ve daha fazlası dahil olmak üzere önemli uluslararası oyunculardan 1,1 milyon dolarlık yatırım fonu çekti.

Keyvan Sadeghi (CEO, Functionland), “Bu fonun projemiz için ne anlama geldiği konusunda heyecanlıyız” dedi. “Misyonumuz, bulut hizmetlerine bir alternatif oluşturmak ve açık kaynak geliştiricileri için platformda yerleşik teşvikler oluşturmaktır. Fotoğraf depolama uygulamamız Fotoğraflar, geliştiriciler tarafından dünya çapındaki açık kaynak projelerinin ilk %3’ü olarak kabul edildiğinde, Biz’ önemli bir adım attık. Bu fon, ek Borg Ağı geliştirmesini ve Box donanımı için kitle fonlaması kampanyamızı destekleyerek daha da ilerlememize yardımcı oluyor.”

Box by Functionland, bulut depolamaya güvenli, abonelik gerektirmeyen bir alternatif vaat eden tak ve çalıştır bir donanım çözümüdür. Şirket, ilgili tarafların güncellemelere abone olabileceği ve lansman gününde %50 indirim alabilecekleri Kickstarter’da ürününü piyasaya sürmeyi planlıyor.

Geliştirmenin bu ilk aşamasında, Functionland, Borg Protokolüne fayda sağlayan Protocol Labs ile bir çalışma ilişkisi de dahil olmak üzere, karşılıklı olarak faydalı bir dizi iş ilişkisi kurmuştur. (Borg protokolü, p2p ağ işlemlerini kolaylaştırmak için IPFS ve Libp2p teknolojilerinden yararlanır.)

“Protocol Labs, vizyonunun temel ilkesi olarak ademi merkeziyetçiliği olan projeleri desteklemeye kararlıdır” dedi Brad Holden (Protocol Labs Yatırımlar Başkanı) “Functionland, bulut hizmetlerini dağıtmak ve interneti demokratikleştirmek için blok zincirine bağlı depolama geliştirdi. daha yenilikçi Web3 tabanlı deneyimler.”

Reklam&nbsp &nbsp

Functionland’in ana hedefi – bulut hizmetlerini dağıtmak için blok zincirine bağlı depolama geliştirmek – Outlier Ventures (İngiltere); Protocol Labs (ABD); Tenzor Capital (Rusya) ); Pinnacle Venture (Hindistan) dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki önde gelen Web 3.0 yatırımcılarının ilgisini çekiyor. ); Contango Digital Assets (Kanada); Yuanyi Capital (Kanada); Delta Blockchain Fund (ABD); Master Ventures (Hong Kong); DoraHacks (Çin); MaxStealth (Avustralya); MKD Capital ; NxGen xyz; tek.

Functionland ayrıca Dfinity, Crust Network, Filecoin ve Cudos Network dahil olmak üzere önde gelen Web 3.0 şirketleriyle ortaklıklara sahiptir.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap