1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. FTX ve Ledger, Ledger Live aracılığıyla alım satım ve kaldıraç sağlamak için işbirliği yapıyor

FTX ve Ledger, Ledger Live aracılığıyla alım satım ve kaldıraç sağlamak için işbirliği yapıyor

FTX ticaret ortakları ve Ledger Live

En son rapor, önde gelen bir kripto para birimi türev borsası olan FTX’in, erişilebilir gerçek zamanlı kripto para ticareti hizmetleri sağlamak için Ledger Live ile başarılı bir şekilde ortaklık kurduğunu doğruluyor.

Bahamalar merkezli kripto para türevleri borsası 9 Aralık’ta yaptığı duyuruda, likiditeyi teşvik etmek ve gerçek zamanlı ticaret hizmetlerinden yararlanmak için en popüler donanım cüzdanlarından biri olan Ledger ile başarılı entegrasyonunu doğruladı.

Yeni ortaklık şimdi 150’den fazla ülkeden Ledger Live küresel kullanıcılarının BTC-ETH, BTC-SOL dahil olmak üzere FTX değişimi aracılığıyla 300’den fazla dijital varlık çiftine erişmesini sağlayacak. Ek olarak, kullanıcılar tam velayet kontrolüne sahipken düşük işlem ücretlerinden yararlanacaklar.

FTX CEO’su ve kurucusu Sam Bankman-Fried, yeni ortaklığı değerlendirirken yeni ortaklığı “kripto para ticaretinde önemli bir yenilik” olarak nitelendirdi ve şunları ekledi:

“Yatırımcılar, likidite, kaldıraç ve alım satım seçeneklerinden ödün vermeden güvenliği ve kendi kendini korumayı iyileştiren çözümler arıyor. FTX ve Ledger arasındaki ortaklık, eksiksiz varlık güvenliğini korurken hızlı işlem erişimi sağlayarak çalışıyor. Piyasadaki bu sıkıntılı noktayı çözün.”

FTX ticaret ortakları ve Ledger Live

Öte yandan Ledger CEO’su Pascal Gauthier şunları söyledi:

“Defter, ciddi kripto para yatırımcıları için ilk tercih. 2014’ten bu yana satılan 4 milyondan fazla Ledger Nano, tüm kripto para varlıklarının %15’inden fazlasını garanti ediyor.”

“Geçmişte varlıkları borsalara aktarmaları, ticaret yapmaları ve sonra geri dönmeleri gerekiyordu. Artık ciddi tüccarlar ve yatırımcılar Ledger Nano’larının güvenliğinden her şeyi yapabilirler.”

Bununla birlikte, Ledger, yeni ortaklığının işlemleri daha güvenli bir ortamda hızlı bir şekilde yürütmenin bir yolunu sağlayacağını iddia ederek, küresel kripto para ekosistemindeki dijital varlıkların güvenliği ve erişilebilirliği ile ilgili bazı zorlukları özetledi.

Aynı zamanda, FTX borsası, yeni ortaklığın önümüzdeki haftalarda küresel erişilebilirliği nasıl genişleteceği hakkında daha fazla bilgi sağlama sözü verdi.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar John Wanguba’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap