1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. FTX US, 8 milyar dolarlık değerlemeye ulaştı ve 400 milyon dolar artırdı

FTX US, 8 milyar dolarlık değerlemeye ulaştı ve 400 milyon dolar artırdı

guncel coin haberleri

Kripto para borsası FTX US, borsaya 8 milyar dolar değerinde bir A Serisi finansman turunda 400 milyon dolar topladı. Basın açıklamasına göre raunda Paradigma ve Temasek gibi isimler katıldı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

ABD operasyonlarını genişletmeye ek olarak, FTX US, büyümesini hızlandırmaya devam etmek için gelirleri kullanacağını söyledi. En son finansman turunda borsa, “stratejik yatırımlar ve satın almalar” da yapmayı planlıyor. Finansman turu, FTX ve Bitstamp’ın ABD kolunun, kullanıcıların platformlarında hisse senedi ticareti yapmalarını sağlayacak bir özelliği aktif olarak geliştirdiğine dair raporları takip ediyor. Ancak, borsanın yeni hizmeti ne zaman başlatacağı belli değil.

FTX ana şirketi B-1 Serisi finansman turunda 420 milyon dolar artırdı

Daha önce FTX, herhangi bir çek boyutu ve aşamasında öz sermayeye ve/veya jetonlara yatırım yapmak için 2 milyar dolarlık bir girişim fonu başlattı. Finansman gereksinimleri belirsizliğini koruyor olsa da, FTX Ventures, anonim geliştiricileri desteklemeye bile hazır olduğunu söyledi. Ortak girişim, oyun, sosyal, yazılım, fintech ve sağlık hizmetlerine odaklanacak. 2 milyar dolarlık fon ayrıca “ara sıra” kripto para piyasası dışındaki girişimlere de yatırım yapacak.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap