1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. FTX Token (FTT) Uzun Vadeli Direnç Çizgisini Kırdı: Haftalık En Büyük Kazanç

FTX Token (FTT) Uzun Vadeli Direnç Çizgisini Kırdı: Haftalık En Büyük Kazanç

guncel coin haberleri

BeInCrypto, geçen hafta en büyük kazancı elde eden kripto para birimlerinin fiyat hareketini, daha spesifik olarak 14-21 Ocak tarihleri ​​arasında inceliyor.

Piyasa değerine göre ilk 100 kripto para birimi arasında sadece 5’i, devam eden piyasa düzeltmesi nedeniyle pozitif büyüme gösteriyor.

Bu kripto para birimleri şunlardır:

  1. BitTorrent (BTT): %6.56
  2. Teta Yakıtı (TFUEL): %4.78
  3. Azaltma (DCR) : %1,99
  4. FTX Simgesi (FTT): %4,15
  5. KLAY: %0.65

İçindekiler

BTT

22 Haziran’dan beri BTT simetrik bir üçgen içinde işlem görüyor. Bu nötr bir kalıptır, bu nedenle hem kırılmalar hem de bozulmalar mümkündür.

Madeni para, belirleyici bir hareketin meydana gelebileceği bu kalıbın sonuna yaklaşıyor.

Teknik göstergeler, hem RSI hem de MACD oldukça büyük yükseliş farklılıkları (yeşil çizgiler) ürettiğinden, bazı yükseliş işaretleri gösteriyor. Bu nedenle, bu modelden bir kopuş en olası senaryo gibi görünüyor.

TradingView Grafikleri

yakıt hücresi

8 Mart’tan itibaren TFUEL, 276 gündür 0,23 dolarlık yatay alanın üzerinde işlem görüyor. 4 Aralık’ta bu bölgeden çıktı ve 27 Aralık’ta direnç (kırmızı simge) olarak onayladı. O zamandan beri, madeni para düşüyor.

Destek alanı neredeyse bir yıldır yürürlükte olduğundan, geri kazanılmadığı sürece trend yükseliş olarak kabul edilemez.

TFUEL direnci

TradingView Grafikleri

DCR

DCR, 14 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 250$’a ulaştığından beri düşüyor. Dört kez 100 dolarlık yatay destek alanının üzerine çıkarken, kripto para 5 Aralık’ta düştü ve 10 gün sonra bu alanı destek olarak doğruladı (kırmızı simge).

Bir sonraki büyük destek alanı 46 dolar. Bu alanın altında bir kırılma, 10 dolar civarında tüm zamanların en düşük seviyelerine bir düşüşü tetikleyebilir.

DCR Hareketi

TradingView Grafikleri

ev için lif

FTT, 9 Eylül’den bu yana azalan bir direnç çizgisini takip ediyor. Bu, 8 Ocak’ın en düşük seviyesi olan 33.8’e yol açtı. Bununla birlikte, madeni para o zamandan beri eğilimi tersine çevirdi ve yukarı doğru hareket ediyor. 14 Ocak’ta alçalan direnç çizgisinden bir kopuş oldu.

Mütevazı yükselişe rağmen, FTT daha önce direnç olan 43,5$ alanının üzerinde tutunmaya çalışıyor. Başarılı olursa, bölgenin desteklendiği doğrulanacaktır. Boğa yapısının bozulmadan kalması için FTT’nin bu alanın üzerinde kalması gerekiyor.

FTT direnci

TradingView Grafikleri

Kil

4 Aralık’tan bu yana KLAY yükselen bir paralel kanal içinde yükseliyor. Bu kanallar genellikle düzeltici hareket içerir. Bu nedenle, çökmesi muhtemeldir.

Ayrıca, madeni para kanalın alt kısmında işlem görüyor ve bu da çökme olasılığını destekliyor.

Eğer öyleyse, en yakın destek alanı 1,05$ olacaktır.

Kil Kanalı

TradingView Grafikleri

BeInCryptocurrency’in en son Bitcoin (BTC) analizi için buraya tıklayın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Sitemizdeki bilgilerle ilgili olarak okuyucular tarafından yapılacak herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap