1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Forte’un blockchain oyunlarına dahil olması için büyük miktarda fon 725 milyon ABD doları topladı

Forte’un blockchain oyunlarına dahil olması için büyük miktarda fon 725 milyon ABD doları topladı

guncel coin haberleri

Forte, fonları ürün ve hizmetlerini genişletmek için kullanacak ve bu yıl toplanan fonları 900 milyon ABD dolarının üzerine çıkaracak.

Büyük kripto para şirketleri Andreessen Horowitz (a16z), Cosmos, Polygon Studios ve Solana Ventures, blockchain oyun platformu Forte için B turunu tamamlamak için 725 milyon ABD Doları ek yatırım yaptı.

  • Bu finansman turuna Sea Capital ve Kora Management öncülük etti.Animoca Brands, Big Bets (Huuuge Games), Overwolf, Playstudios, Warner Music Group ve zVentures (Razer) dahil olmak üzere bir dizi oyun ve medya yayıncısı da katıldı.

  • Fonlar, Forte’nin ürün ve hizmetlerini genişletmek ve gelişmekte olan oyun ve içerik yayıncılarının girişini hızlandırmak için kullanılacak.

  • Oyun yayıncıları, blockchain teknolojisini oyunlarına entegre etmek için Forte’nin platformunu kullanıyor. Platform ayrıca, değiştirilemez tokenlerin (NFT) basılmasına ve satılmasına da izin verir.

  • Mayıs ayında Forte, Griffin Gaming Partners liderliğindeki 1 milyar ABD Doları değerinde A Serisi finansman için 185 milyon ABD Doları topladı.

  • Bu son finansman, Forte’nin bu yılki toplam finansmanını 900 milyon ABD dolarının üzerine çıkarıyor.

açıklama

Kripto para birimi, dijital varlıklar ve para biriminin geleceği ile ilgili haber ve bilgi alanında lider olan CoinDesk, en yüksek haber standartlarına ulaşmaya ve bir dizi katı editoryal politikaya uymaya adanmış bir medyadır. CoinDesk, kripto para birimi ve blok zinciri girişimlerine yatırım yapan Digital Currency Group’un bağımsız bir yan kuruluşudur.

Tanzer Ahtar

Bilgi kaynağı: LEARNCRYPTO’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Karrie Butterfield’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasadışı veya suç teşkil eden faaliyetlere ilişkin ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap