İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ForeverLands, ödül kitaplığının bir bölümünü düzenlemek için Rarible ile işbirliği yapıyor

ForeverLands, ödül kitaplığının bir bölümünü düzenlemek için Rarible ile işbirliği yapıyor

ForeverLands, ödül havuzunun bir bölümünü düzenlemek için Rarible ile ortaklık kurdu

ForeverLands, ödül havuzunun bir bölümünü düzenlemek için Rarible ile ortaklık kurdu

Rarible, değiştirilemez bir token (NFT) piyasasıdır ve ForeverLands NFT koleksiyon oyunlarıyla işbirliği yapmaktadır. ForeverLands, Rarible’ın ödül havuzundan sorumlu olacağını söyleyerek bu ortaklığı açıkladı. Bu işbirliği, kripto para sanat ekosistemini ciddi şekilde destekleyen Flare Finance ve Kolectiv.gg’den oluşan Foreverlands ortakları arasında Rarible’ı da içeriyor.

Rarible, yeri doldurulamaz belirteçlerin kullanımı yoluyla dijital sanat eserlerinin oluşturulmasını, satılmasını ve satın alınmasını teşvik eden Ethereum tabanlı bir pazardır. Foreverlands, oyuncuların hazinelerle yeni toprakları keşfedip keşfedebilecekleri bir NFT toplama oyunudur. Bu koleksiyonlar, kara tabanlı NFT’leri ve bu arada tarayıcı tarafından keşfedilen diğer birçok sürprizi içerir.

Foreverlands, insanların mavi çip sanat koleksiyonlarına katılmasına ve NFT pazarındaki farklı sanatçılar hakkında bilgi edinmesine olanak tanıyan ilk GameFi olmayı planlıyor.

ForeverLands oyununda arazi keşfeden ve keşfeden oyuncular, ünlü sanatçıların eserlerini içeren bazı ödüller kazanabiliyor. Foreverlands hazine avındaki bazı tanınmış sanatçılar arasında Damien Hirst, XCOPY, Amir Zand, Tycho ve Ryan Koopmans yer alıyor. Bu sanatçılar, oyunun sonunda spor tarzı bir taslakta Rarible tarafından büyük Hazine Departmanlarından seçilecek.

Kara NFT’si sadece NFT jetonlarını yok ederek elde edilebilir.Oyunun galibi ödülün sadece bir kısmını alacak ve akıllı sözleşmede güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Reklam&nbsp &nbsp

ForeverLands, daha fazla insanın gelecek vaat eden NFT sanat koleksiyonu ekosistemine katılıp keşfetmesini, daha fazla sanatçı öğrenip anlamasını ve ödüller kazanmasını umuyor.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden herhangi bir faaliyet ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap