1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Flokimooni, Memes’i bir sonraki seviyeye taşıyarak sürekli olarak piyasadan daha iyi performans gösterdi

Flokimooni, Memes’i bir sonraki seviyeye taşıyarak sürekli olarak piyasadan daha iyi performans gösterdi

guncel coin haberleri

FlokiMooni, piyasayı geride bırakıyor ve arabirim, bellek için yüksek standartlar belirliyor. Flokimooni (FLOKIM), Shiba Inu meme eyleminden esinlenmiştir, ancak meme işaretçilerinin özelliklerini pratik uygulama ile birleştirir. Güçlü bir kullanım durumu olmayan meme jetonları er ya da geç kaybolma riskini almaya devam edebilir ve FLOKIM’in yaratıcıları bunu çok iyi ve şaşırtıcı derecede hızlı anlamış görünüyor. Tüm ekosistemi geliştiriyorlar ve $Flokim belirteci, şu anda geliştirilmekte olan birçok yardımcı görev arasında ana temel işleve hizmet edecek.

Bu nedenle, Flukimooni’nin meme jeton pozisyonu için önemli bir oyun değiştirici olduğunu ve muhtemelen bir sonraki Shiba Inu olacağını söylemek güvenli.

Bu konuda, FlokiMooni’nin neden bir sonraki Shiba Inu olabileceğini görelim. Shiba Inu topluluğunun hayranlarından yepyeni bir kripto para birimi doğdu. Flokimooni topluluğu, Flokimoonis, bunu bir hareket olarak görüyor ve gerçekten de hedeflerini eylemle destekliyor. Üyelerin bir sonraki Shiba Inu olduklarını düşünmelerini sağlayan şey, gösterdikleri ciddi ve pratik topluluk çabasıdır; Sonuç olarak, topluluktan çok fazla destek almayı başarıyor.

FLOKIM hakkında daha fazla bilgi, INTERFI tarafından denetlendiğini içerebilir. Resmi web sitesinde çok fazla bilgi var ve teknik inceleme web sitesinde listeleniyor. İçerik oluşturucular ayrıca Twitter da dahil olmak üzere sosyal medya kanallarında tonlarca gerçek paylaşıyor. Müşterilerin $Flokim’i elinde tutarak Doge ödülleri kazanabileceğini, ancak jetonun tüm ortamın çekirdeğini oluşturabileceğini ve Launchpad, NFT pazarları ve oyunlarda fayda sağlayabileceğini belirtmekte fayda var.

Flokimooni, eksiksiz, çekici bir defi ekosistemi ve hiper etkileşimli topluluğunu kripto para birimi alanındaki en modern hiper-modern özelliklerle geliştirmek için meme ve yardımcı program belirteçlerinin güçlü yanlarını birleştirir. Ayrıca Flokimooni yolculuğuna başlangıç ​​noktasından başlamıştır ve devam etmeye, yükselmeye devam etmeye ve tüm engellerden kaçınmaya hazırdır. Bu, meme jeton alanında büyük bir oyun değiştirici ve bir sonraki meme devrimi olabilir.

FlokiMooni, güçlü kullanım senaryolarıyla meme tokenlerinin yutturmacasını istikrara kavuşturma çabalarında gelişme, büyüme ve gerçekleşme belirtileri gösteriyor. 2022’nin başlangıcı, kripto para birimi yatırımcıları için çok rüya gibi olmadı. Piyasa düşüş trendini koruyor gibi görünüyor. Tamamen öngörülebilir ve Ocak ayında olduğu gibi genellikle düşüş olarak bilinen düşüşün devam etmesi muhtemel olan öngörülebilir gelecek için herhangi bir güçlenme belirtisi yok. Bil bakalım ne oldu, FLOKIM şu anda düşüş sırasında en güçlü kripto paralardan birini görüyor.

Yeni web sitesi ve NFT koleksiyonu

Daha önce de belirtildiği gibi, Flokimooni’nin yeni web sitesi şimdi yeni bir teknik incelemeyle tamamlandı. Ekip, söz verildiği gibi teslim etmeye devam ediyor ve önemli adımlar atmaya kararlı görünüyor. Yeni web sitesi, ekibin hassas çalışmalara nasıl odaklandığını kesinlikle gösteriyor. Adım adım kurulum, kurulumun ayrıntılarına olan ilgilerini gösteren sağlam bir kilit noktaydı. Ek olarak, Flokimooni NFT’leri, Mooni dünyasında yaşayan 10.000 yüksek doğrulukta, son derece ayrıntılı 3D tasarımlı Flokimooni koleksiyonudur. Oyunu kazanmak için oyunda üreme, dövüşme ve çiftlik yapma yeteneğine sahip olacaklar. Dizinin BSC ağında olacağı söyleniyor.

FlokiMooni şu anda NFT serisi üzerinde çalışıyor ve tüm hayranlarını çok heyecanlandıran bir fragman yayınladı. Ayrıca NFT koleksiyonlarının bu yıl piyasaya sürüleceği açıklandı, ancak bir tarih belirlenmedi. NFT’lerin birkaç önizlemesi şimdiden yayınlandı ve NFT’lerin FlokiMooni World oyunundaki metaverse oyunlarında beklenen faydasını kazanmasıyla, hayranlar serinin yayınlanmasını sabırsızlıkla bekliyor. FlokiMooni’nin güçlü bir ortam yaratmak için yorulmadan çalıştığı görülüyor ve FlokiMooni web sitesi şimdiden programın ilerisinde çalışıyor. NFT serisine ek olarak FlokiMooni, yıl sonuna kadar oyunlardan para kazanan bir metaverse oyununu da piyasaya sürmeyi planlıyor.

70.000’den fazla takipçi ve 22.000 kişiden oluşan bir toplulukla, bu grafik kalitesine sahip bir koleksiyon ve içine giren yardımcı program onları son derece değerli kılacaktır. İlgilenen taraflar, satış tarihlerinde güncellemeler almak, beyaz listeye girmek ve genel kamu satışından önce NFT satın alabilmelerini sağlamak için Discord sunucusunun bir parçası olabilirler.

FlokiMooni hakkında daha fazla bilgi edinmek için sosyal hesaplarını ve web sitesini kontrol ettiğinizden emin olun.

Coinmarketcap : Bugün için Flokimooni fiyatı, canlı FLOKIM için USD, piyasa değeri ve grafiği | Coin Piyasa Değeri

Web sitesi: https://www.flokimooni.com
Anlaşmazlık:https://discord.com/invite/zBGvNCsb3D
Twitter: https://twitter.com/flokimooni
Telgraf duyurusu: https://t.me/Flokimooniofficial
Telgraf: https://t.me/flokimooni

Bilgi kaynağı: TECHBULLION’dan 0x bilgileri ile derlenmiştir, telif hakkı yazar Zexprwire’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap