1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Floki Inu, İtalya’nın en iyi futbol kulübü SSC Napoli’ye sponsor oldu

Floki Inu, İtalya’nın en iyi futbol kulübü SSC Napoli’ye sponsor oldu

Floki Inu, İtalya'nın en iyi futbol kulübü SSC Napoli'ye sponsor oldu

Floki Inu projesi, pazarlama promosyonunun bir parçası olarak, popüler emoji jetonu, yakın zamanda duyurulan bir sponsorluk anlaşmasıyla İtalyan futbol devi SSC Napoli’yi ortak listesine ekledi.

Duyuruya göre, şu andan itibaren sezon sonuna kadar sponsorluk anlaşması, İtalyan profesyonel futbol kulübü formasının arkasında Floki Inu token logosunu görecek. Ayrıca aynı dönemde takım stadyumunun etrafındaki LED tabelalarda da logo yer alacaktır.

İşlemin maliyeti ve süresi açıklanmamasına rağmen, Floki ekibinin pazarlama departmanı, bu hareketin projenin küresel görünürlüğünü ve kullanımını artırmaya yönelik büyüme vizyonunun bir parçası olduğuna dikkat çekti.

SSC Napoli yetkilisi Serena Salvione, bu işbirliğinin kulübün yenilikçi ürünlere olan bağlılığının bir göstergesi olduğunu söyledi. “SSC Napoli ve Floki, büyümek için güçlü değerler ve benzer arzular buldular. SSC Napoli, yaratıcılığımızı birçok alanda gösterirken, bu yeni anlaşmanın, yenilikçi ortaklıklara devam eden katılımımızı güçlendirdiğine inanıyoruz. yeni trendlerin ve yeni ürünlerin sınırı.”

Bu, Floki’nin tokenlerini halka sunmaya yönelik ilk girişimi değil. Kripto para projesi, logosu Londra Metrosu, İrlanda ve hatta daha yakın zamanda İspanya gibi dünyanın belli başlı yerlerinde göründüğünde haber oldu.

Floki logosu ayrıca Hindistan Premier Ligi’nde Kerala Blasters ve İspanya’da LaLiga’da Cádiz gibi spor markalarında da yer aldı ve bu, bu yıl birçok spor ortaklığı için aktif olarak lobi yapan FTX’in ayak izlerini takip ettiğini gösteriyor.

Floki Inu, geçen yıl Haziran ayında Elon Musk’ın köpek tarzı bir simgesi olarak piyasaya sürüldü. Son 24 saatte token %12 arttı ve şu anda 0,0018840 ABD doları seviyesinde. Eldeki verilere göre, piyasa değeri 1,8 milyar ABD Doları ve işlem hacmi yaklaşık 25,2 milyon ABD Dolarıdır.

Gördüğün gibi mi? Güncellemeler için abone olun.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi kaynağı: NEWCONOMY’den 0x bilgisinden derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi olarak kullanılmaz. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap