1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Floki Inu, DeFi’ye dahil olmak için Chainlink fiyat bilgilerini entegre ediyor

Floki Inu, DeFi’ye dahil olmak için Chainlink fiyat bilgilerini entegre ediyor

guncel coin haberleri

Geliştirme ekibinin çabaları sayesinde Floki Inu, piyasadaki en popüler emoji belirteçlerinden biri haline geldi. Floki Inu, güçlü bir pazarlama stratejisi tokenin piyasadaki popülaritesinin artmasına neden olduktan sonra şimdi Merkezi Olmayan Finansmana (DeFi) odaklanıyor.

Floki Inu, Dogecoin ve Shiba Inu kripto para biriminin bir taklididir. Adı, Floki adını veren Elon Musk’ın Shiba Inu’sundan geliyor.

Floki Inu Strike DeFi

Floki Inu ekibi Twitter’da, ağının DeFi alanına girme niyetinde olduğu için Chainlink’i entegre ettiğini belirtti. Ekip ayrıca bu entegrasyonu ve DeFi hedeflerini açıklayan bir blog gönderisinin bağlantısını da paylaştı.

Ekip, Twitter’da Chainlink fiyat bilgi akışının Floki Inu ağına eklendiğini belirten blog gönderisine bir bağlantı paylaştı.

Chainlink fiyat feed’i, ağ üzerinde geliştirme için kolaylık sağlayan gerçek zamanlı piyasa fiyatlarını izlemeye yardımcı olduğu için DeFi geliştiricileri için yaygın olarak kullanılan bir özelliktir. Bu fiyat bilgisi, Solana gibi en iyi blok zincir ağları tarafından entegre edilmiştir.

Floki Inu, Oracle Network’ün de projenin bir parçası olacağını da sözlerine ekledi. Oracle Network, Floki Inu’nun DeFi ağını başlatmasına yardımcı olacak önde gelen merkezi olmayan protokoldür.

Floki Inu ekibi ayrıca, “Pratiklik ve geniş çekiciliği sağlamaya yönelik stratejik planımızın bir parçası, FLOKI kullanıcılarına DeFi erişimi sağlamayı içeriyor. Bu, büyük endüstri oyuncuları ile ustaca stratejik ortaklıkların kurulması ve FLOKI ekosisteminin geliştirilmesi yoluyla gerçekleştirilecek. sistem nihayet kendi DeFi ürünümüzü piyasaya sürdüğünde elde etmek için.”

Floki Inu’nun yükselişi

Daha önce de belirtildiği gibi, Floki Inu’nun büyümesi, token geliştirme ekibinin çabalarına bağlanıyor. Ekibin yoğun yatırım yaptığı alanlardan biri de pazarlama. Sıkı pazarlama stratejisi nedeniyle Floki Inu jetonu artık popüler bir emoji jetonu.

Floki Inu ekibi, Londra’nın toplu taşıma sistemine cesurca reklam verdi. Ancak, yasal endişeler nedeniyle, reklam kaldırıldı.

3 Aralık’ta FLOKI, Dubai’deki dünyanın en yüksek ve en popüler gökdeleni olan Burj Khalifa’nın reklamında yer aldı. Bu, Orta Doğu pazarında tokenler için niş bir pazar yaratır.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap