1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Fiziksel NFT?Spellire’ın oynanışına ve yeni kartlarına bir bakış

Fiziksel NFT?Spellire’ın oynanışına ve yeni kartlarına bir bakış

Fiziksel NFT?Spellire'ın oynanışına ve yeni kartlarına bir bakış

Fiziksel NFT?Spellire'ın oynanışına ve yeni kartlarına bir bakış

İster deneyimli bir kart oyunu oyuncusu, koleksiyon tutkunu olun, ister NFT ile yeni iletişim kurmaya başlamış olun, Spellfire Re-Master the Magic, gözlerinizi sıkıca tutacak bir oyundur.

Bir grup kripto para geliştiricisi tarafından oluşturulan Spellfire, nihayetinde oyunculara NFT tabanlı kartlar biçiminde mülkiyeti geri veren blok zinciri tabanlı bir tahsil edilebilir kart oyunudur (CCG).

Bununla birlikte, birçok hayranın fiziksel kartlardan aldığı nostaljinin deneyimin önemli bir parçası olduğunu da biliyorlar, bu nedenle oyun, gerçek dünyadaki basılı kartları dijital eşdeğerleriyle sorunsuz bir şekilde harmanlamak için tasarlandı.

Şimdilik Spellfire, günümüz oyuncularına uygun 30 yıllık geçmişi CCG’ye dahil etmeyi başaran kapsamlı bir pakettir. İster masaüstünde ister monitörün önünde kendinizi en rahat hissedin, eviniz diyebileceğiniz oyunları oynamanın her zaman bir yolu vardır.

Son zamanlarda Spellfire’a olan ilgi hayran kitlesinin hızla büyümesine neden oldu ve ekibinin artık mutlu bir sorunu var, yani daha fazlasını öğrenmek isteyen yüzlerce hayranı kendine çekiyor. Karakter türlerinden oyunun her benzersiz aşamasına kadar temel bilgiler aracılığıyla izleyiciyle konuşan projenin oyun yorumlayıcısı bu hafta yayınlandı.

Reklam&nbsp &nbsp

İlk kart destesini oluşturmak isteyenler, gelecek planlarının Discord topluluk etkinliklerine katılarak ücretsiz bir giriş destesi alma olasılığını içerdiğini öğrenmekten memnun olacaklardır.

Game NFT gerçek potansiyellerini gösteriyor

Oyun NFT’lerinin potansiyeli ortaya çıkmaya başlıyor. Kasım ayında, NFT oyun projelerine yapılan kullanıcı harcamaları %71 arttı ve Play-to-Earn oyunları artık tüm blockchain etkinliklerinin yaklaşık %50’sini oluşturuyor. Şimdi, NFT oyununun NFT işlem hacmi şaşırtıcı bir şekilde 1,08 milyar ABD dolarına ulaştı.

Bu bizi Spellfires NFT’ye getiriyor. Her gün yeni gelişmelerle sürekli değişen bir endüstride Spellfire’ın fiziksel NFT’si bu alanda hala benzersizdir.

Dokunulabilirler ve her NFT kartı, dijital formunu fiziksel eşdeğeriyle kusursuz bir şekilde harmanlar. Her kartın değeri ve gücü, oyunda deneyim kazanılarak ve Spellfire’ın para birimi MAGIC jetonlarıyla yükseltilerek artırılabilir. Son olarak, özel artırılmış gerçeklik kartları, muhteşem görsel efektler, jestler ve sesli komutlarla benzersiz bir daldırma duygusu yaratmaya yardımcı olur.

Opensea şu anda satın alınabilecek 115 Prime Edition kartına sahip ve yakın zamanda, fiziksel oyun kartlarının şanslı sahiplerinin almayı bekleyebilecekleri kısa bilgiler yayınladı. Unutulmaması gereken ilk şey, her bir illüstrasyonun çok ayrıntılı olmasıdır.

Sanatçılar, ilk sürümde kazandıkları yaratıcı özgürlüğün tadını çıkardılar ve buradan ne elde edeceklerini ancak hayal edebiliyorlar. Orijinal NFT kartları holografik folyolarla işlendi ve sonunda gelişti.Bu kartların hem oyuncular hem de koleksiyoncular için geniş bir çekiciliğe sahip olması bekleniyor.

Dijital koleksiyonlardan daha fazlası

Spellfire’ın NFT’si dijital bir koleksiyondan daha fazlasıdır. Bugünün teknolojisi üzerine inşa edilmiş olmasına rağmen, özünde 90’ların başında birçok CCG hayranına getirdiği hissi koruyor. Güçlü desteler oluşturma, akıllı oyun planlarını uygulama ve savaşta rakipleri zekâsıyla alt etme konusundaki tatmin edici deneyimi elde tutmaya büyük önem verilir.

Ekip, geri gelmeye devam etmek için hiçbir neden sıkıntısı olmamasını sağladı. Aşağıda ayrıntıları verilen “kazanmak için oyna” işlevine ek olarak, oyuncular yüksek bahisli dereceli oyunlarda yetenekli rakiplerle de rekabet edebilirler. Kazanan oyuncular, NFT kartlarını ve MAGIC jetonlarını stake ederek daha büyük bir bonus alabilirler.

Oyunlar para kazandırır

Tahmin edebileceğiniz gibi, CCG, oyuncuların favori kartlarından gelir elde etmeyi ve favori oyunlarını oynamayı bekleyebilecekleri “kazanmak için oyna” alanında sıkı bir şekilde konumlanıyor.

  • Orijinal NFT kartının alıcıları, tüm kârın %90’ını elinde tutan ek kartlar satarak pasif olarak gelir elde eder.
  • NFT olmayan kart yeterli bir seviyeye yükseltildiğinde, Playing NFT kartı haline gelecek ve sahibinin Play-2-Earn sistemini kullanmasına izin verecektir.
  • 128.000.000$ MAGIC, turnuvalar ve oyun içi başarılar aracılığıyla Spellfire topluluğuna dağıtmak için kullanılır.

Spellfire henüz piyasaya sürülmemiş olsa da, geliştirme istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Halkın kullanımına sunulduğunda, dünyanın dört bir yanındaki CCG oyuncuları sadece kendileri için yapılmış yeni bir oyuna sahip olacaklar.

Spellfire, heyecan verici yeni oynanışı ve başka hiçbir yerde bulunmayan benzersiz kart mekaniklerini tanıtarak dünyayı ateşe vermeye hazır.

Spellfire’ın büyücülük dünyasına katılın veya koleksiyonunuzu başlatmak için Opensea’ye gidin.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile ZYCRYPTO’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap