1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Fireblocks, 8 milyar dolarlık değerlemeyle 550 milyon dolar artırdı

Fireblocks, 8 milyar dolarlık değerlemeyle 550 milyon dolar artırdı

guncel coin haberleri

Kripto para saklama sağlayıcısı Fireblocks, D1 Capital Partners ve Spark Capital tarafından ortaklaşa yönetilen E Serisi finansman turunda 550 milyon dolar topladı. Şirket bir blog duyurusunda, General Atlantic, Index Ventures, Mammoth ve Canapi Ventures gibi diğer yatırımcıların da katıldığını yazdı.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

İsrail merkezli şirket, son finansman turunun toplam değerini 8 milyar dolara çıkardığını söyledi. Şirket, gelirleri self servis yeteneklerini geliştirmek ve uluslararası alanda daha fazla personel işe almak için kullanmayı planlıyor. Fireblocks, kullanıcıların bu yıl NFT’ler ve dijital menkul kıymetler gibi bir dizi yeni entegrasyon alacağını ima etti.

Fireblocks CEO’su ve kurucu ortağı Michael Shaulov, DeFi ve NFT eğlencesinde yaşananların “önümüzdeki bir buçuk yılda ortaya çıkan en büyük kullanım örneği olacak” dedi.

“İnsanların yığına daha fazla sağlayıcı katmanı sağlamak için geleceğe yönelik altyapı hakkında düşünmesi gerekiyor” diye ekledi.

Geçen Haziran ayında, Fireblocks, kripto para birimi şirketi Stakehound’dan yaklaşık 75 milyon dolar değerinde kripto para birimi kaybıyla ilgili bir dava ile karşı karşıya kaldı. Stakehound, 38.178 ETH bakiyesi olan bir cüzdan için özel anahtar yönetimini Fireblocks’a devretti.

Eski SEC Başkanı Fireblocks’un Danışma Kuruluna Katıldı

Fireblocks, özel anahtarların “istemci tarafından oluşturulduğunu ve Fireblocks platformunun dışında saklandığını” iddia ederek herhangi bir yanlış yapmayı reddetti. Tel Aviv Bölge Mahkemesinde açılan davaya göre Fireblocks, “çalışanların yaptığı insan hatası” nedeniyle anahtarlarını kaybetti. Stakehound ayrıca özel anahtarın yalnızca Fireblocks’un “ilgili özel anahtarı” gerektiği ve kabul edildiği gibi Coincover’a aktarmadığı için kaybolmadığını da sözlerine ekledi.

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap