1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Fetch.AI (FET), rekor seviyeye ulaşmak için dördüncü atılım girişimini gerçekleştirdi

Fetch.AI (FET), rekor seviyeye ulaşmak için dördüncü atılım girişimini gerçekleştirdi

guncel coin haberleri

Fetch.AI (FET), kilit direnç alanını kıramadı ve yakında kısa vadeli modelinden çıkabilir.

21 Eylül’den beri FET yükseliyor. Yukarı hareket 10 Kasım’da 1,02$’a ulaştı. Ancak token yukarı hareketini sürdüremedi ve aynı gün 0,96 dolarlık direnç bölgesi tarafından reddedildi (kırmızı simge). Bu, satış baskısı nedeniyle oluştuğu için düşüş sinyali olarak kabul edilen uzun bir üst fitil oluşturur.

0,96 dolar alanı çok önemli çünkü hem 0,618 Fibonacci düzeltme direnç seviyesi hem de yatay direnç seviyesi. Kapanış fiyatını kullanırken, aynı zamanda tarihi zirvelere direnç görevi görür.

Teknik göstergeler, FET’in kırılıp kırılmayacağını veya kısa vadeli düşüşüne devam edip etmeyeceğini teyit edemedi. MACD, pozitif ancak aşağı doğru hareket eden kısa vadeli ve uzun vadeli hareketli ortalama (MA) tarafından oluşturulur. Bu, kısa vadeli hareketli ortalamanın hala uzun vadeli hareketli ortalamadan daha hızlı hareket etmesine rağmen, yavaş yavaş yavaşladığı anlamına gelir.

Momentum göstergesi olan RSI, 50’nin altına düşme riski taşıyor. 50 çizgisi, yükseliş veya düşüş eğilimi için bir kriter olarak kabul edilir.

Bu nedenle, bir sonraki hareketin yönünü belirlemek için daha düşük zaman dilimine bakmanız gerekir.

Ticaret görünümüne göre bir grafik çizin

Gelecek hareketi

Cryptocurrency tüccarı @Daan Cryptocurrency, FET grafiğini özetledi ve jetonun 1.58 USD’ye hatta 2.20 USD’ye yükselebileceğine dikkat çekti.

Kaynak: Twitter

Ancak kısa vadeli 6 saatlik grafik, FET’lerin yükselen bir paralel kanalda işlem gördüğünü gösteriyor. Bu kanallar genellikle düzeltici eylemler içerir. Bu, bir arıza meydana gelebileceği anlamına gelir.

Ek olarak, 0,96 dolar alanının reddi, kanal direnç çizgisinin (kırmızı simge) reddiyle de örtüşerek düşüş formasyonunun önemini artırıyor.

Ek olarak, RSI aşağı hareket ediyor ve MACD neredeyse negatif (kırmızı simge).

Kanalın bozulması fiyatların keskin bir şekilde düşmesine neden olabilir.

Ticaret görünümüne göre bir grafik çizin

Bir arıza varsa, FET 0,56 dolardan 0,618 Fibonacci düzeltme destek alanına dönebilir. Bu, 21 Eylül’ün en düşük seviyesinden (yeşil simge) 0,58 dolarlık bir süpürme oluşturacaktır.

Ticaret görünümüne göre bir grafik çizin

BeIn kripto para biriminin en son Bitcoin (BTC) analizi için lütfen buraya tıklayın.

Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?Bize yazın

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle yayınlanır ve yalnızca genel bilgi amaçlı kullanılır. Okuyucular tarafından web sitemizdeki bilgiler üzerinde gerçekleştirilen herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan derlenen 0x bilgi, telif hakkı yazara aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap