1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Fantom fiyatı %19 düşüşle 1.65 USD’ye düştü – FTM nasıl satın alınır

Fantom fiyatı %19 düşüşle 1.65 USD’ye düştü – FTM nasıl satın alınır

guncel coin haberleri

Fantom ağı, merkezi olmayan finans (DeFi) alanındaki kullanım örnekleri nedeniyle son zamanlarda önemli ilerleme kaydetti. Bununla birlikte, FTM tokenleri, kripto para piyasasını zaman zaman rahatsız eden dalgalanmalardan hala etkileniyor. Kripto para piyasası şu anda dik bir düşüş eğilimindeyken, FTM tokenleri kayıpta.

Fantom, yazının yazıldığı sırada 24 saat içinde %19 düştükten sonra 1.65 dolardan işlem görüyordu.

Hayali fiyat analizi

Fantom Fiyat Analizi 5 Aralık

Fantom tokenleri şu anda keskin bir şekilde düşüyor ve bu da genel piyasa durumuyla tutarlı. Çoğu token kırmızı bölgede işlem gördü ve Bitcoin 48.000 doların altına düştü.

Piyasa desteğinin başarısız olması nedeniyle, FTM tokenlerinin düşüş eğilimini sürdürmesi muhtemeldir. Bu durumda 1,40 dolarlık alt destek seviyesine düşebilir. Token son 24 saat içinde bu seviyelere düştü ve oraya geri dönmek mümkün.

Tokenin 24 saatlik en düşük seviyesi 1,26 dolardı.Bu noktadan sonra hafif bir toparlanma olmasına rağmen, piyasadaki mevcut satış baskısı tokeni bu düşüklere geri itebilir.

Ek olarak, token bu düşüklere düşerse, önceki yükseliş rallisi sırasında hariç tutulan yatırımcılar için pazarlık avı durumu da yaratabilir. Seviyeyi aşağı itmek satın alma baskısı yaratacaksa, FTM mevcut kayıplardan kurtulabilir.

Daha önce de belirtildiği gibi, piyasa düşüş eğiliminde, bu nedenle FTM tokenleri bu tür bir oynaklıktan zarar gördü. Bununla birlikte, belirteç bu yıl DeFi desteği ve özelliklerinde önemli ilerleme kaydetti. Kilitli toplam değer açısından lider ağlardan biridir.

FTM’yi nereden satın alabilirim

FTM satın almak için aşağıdaki platformlarda bir hesap oluşturabilirsiniz:

FTM jetonlarını eToro kripto para borsasından satın alabilirsiniz. Değişim, çok çeşitli kullanıcı dostu özellikleri destekler. Ayrıca çeşitli kripto para birimlerini ve ticaret çiftlerini de destekler.

Ayrıca OKEx’ten FTM jetonları satın alabilirsiniz. OKEx, dünyanın en büyük işlem platformlarından biridir.Platformda işlem yapmayı kolaylaştıran kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. OKEx ayrıca 300’den fazla kripto para birimini destekler.

devamını oku:

  • kripto para birimi nasıl satın alınır
  • Bitcoin nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Ali Raza’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap