1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Facebook ve Instagram 40 milyar dolarlık NFT pazarına giriyor: rapor

Facebook ve Instagram 40 milyar dolarlık NFT pazarına giriyor: rapor

guncel coin haberleri


Bugünün sıcak noktaları 16:00 0 0

Financial Times’ın bildirdiğine göre, Facebook, WhatsApp ve Instagram’ın ana şirketi Meta, kullanıcılarının değiştirilemez belirteçleri (NFT’ler) kullanmalarına izin vermenin yollarını araştırıyor. Konuya aşina olan insanlara göre, Facebook’un ana şirketi kendi pazarı aracılığıyla NFT çılgınlığından yararlanmayı umuyor.

En son kripto para birimi ve blok zinciri haberleri için Telegram kanalımıza abone olun.

Rapora göre, Facebook ve Instagram’daki ekipler, kullanıcıların NFT’lerini hesaplarında görüntülemelerine olanak sağlayacak bir özellik üzerinde çalışıyor. Kullanıcılar ayrıca jeton basabilir ve satabilir. Rapora göre, bu çabalar hala erken aşamalarında olsa da, değişikliklerin hala mümkün olduğu belirtildi.

Twitter, NFT avatarlarıyla dalga geçiyor

iHodl’un daha önce bildirdiği gibi, Meta, şirketin CTO’su Andrew Bosworth’un blok zincirlerle derin uyumluluğu hedeflemeyi önerdiği gibi, blok zincirleri, kripto para birimleri ve NFT’lerle “derinden uyumlu” olmayı hedefliyor. Bosworth, “Umarım buna tamamen bağımlı olduğumuz pek çok yer yoktur, ancak web3 alanında girişimcilerle çalışma fırsatı görürsek, buna değeceğini düşünüyorum.”

Doğrudan EXANTE hesabınızdan Nasdaq, Londra Menkul Kıymetler Borsası ve Tokyo Menkul Kıymetler Borsası dahil 50’den fazla küresel finans piyasasına erişin.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap