1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ever ve Unicrypt’in kuluçkalanmasından sonra Arker, tohum turunu ve özel turunu tamamladı.

Ever ve Unicrypt’in kuluçkalanmasından sonra Arker, tohum turunu ve özel turunu tamamladı.

Ever ve Unicrypt'in kuluçkalanmasından sonra Arker, tohum turunu ve özel turunu tamamladı.

Ever ve Unicrypt'in kuluçkalanmasından sonra Arker, tohum turunu ve özel turunu tamamladı.

Tallinn, Estonya, 8 Aralık 2021: Arker: Ohm efsanesi, Ever Capital liderliğindeki bir tohum turunu ve özel finansmanı tamamladığını ve toplam 2,4 milyon ABD doları topladığını duyurmaktan memnuniyet duyar. Aynı zamanda, IDO’su 10 Aralık’ta Unicrypt üzerinde gerçekleştirilecek.

SLSed turuna katılan ortaklar arasında Spark Capital, Basics, Avstar, Cinchblock, Dextools, Exnetwork, IBA, M6, Magnus, Maven, Nexo, X21, Unicrypt, Raptor, Unlock, Venus, Tranquility Investment Group ve GGG yer alıyor.

Arker ($ARKER), 3 Aralık 2021 (UTC) 10:00:00’dan itibaren BurningDrop’ta mevcut olacak. Kullanıcılar, USDT/KCS/ETH varlıklarını rehin vererek ARKER madenciliği yapabilirler.

Arker BurningDrop ayrıntıları

BurningDrop 3 Aralık’ta başlayacak, etkinliğe katılmak için KuCoin’e kayıt olmak gerekiyor. Ek olarak, KuCoin’in web sitesi veya uygulaması aracılığıyla katılmayı seçebilirsiniz. ARKER’in ihraç sırasındaki fiyatı 0.01 USDT’dir. BurningDrop için kullanılabilen toplam ARKER miktarı 20.000.000 olarak ayarlanmıştır.

ARKER ödülleri kazanmak için platformda $POL yakabildiğiniz için, POL yakma sayısı arttıkça ödüller azalacaktır. Ancak, mevcut hızlandırılmış bilgi işlem gücünü test etmek için yakılan POL’lerin sayısını girebilirsiniz. Aynı zamanda mantıklı bir şekilde yok etmenizi öneririz.

%20 ARKER ödülleri, KuCoin spot piyasasında ARKER ticareti başlamadan önce verilecektir. Kalan %80, ilk dağıtımdan 1 ay sonra her ay %20’lik partiler halinde dağıtılacaktır. Ayrıca katılımın isteğe bağlı olduğunu ve herhangi bir kullanıcıdan etkilenmediğini lütfen unutmayın. Anakara Çin’den kullanıcılar bu etkinliğe katılmaya uygun değildir.

Oynamak ve kazanmak için Arker’e katılın

Arker, kullanıcıların kripto para kazanmalarını ve gerçek parayla takas etmelerini sağlayan bir tür NFT, yani oyna ve kazan oyunudur. Ohm şehri için rekabet edebilmek için oyuncuların farklı mesleklerden kahramanlar toplaması gerekiyor. Sonuç olarak, çok değerli bir mineral olan Arker’in kupalarını arttırdılar. Oyun içi oyuncular kripto para kazanabilir ve eğlenebilirler.

Diğer oyuncularla savaşmak jeton kazanabilir ve bu jetonları eşyalarla değiştirebilirsiniz. Öte yandan, PVE oynamak eşya ödülleri kazanmanızı sağlar. Pazarda ürün ticareti yapabilirsiniz. Ayrıca lonca savaşlarına katılarak, özel etkinlikler düzenleyerek ve günlük görevleri yerine getirerek de kazanabilirsiniz.

Oyunun kurallarına göre, NFT kar için satılmaktadır. Varlıklarına sahip olmaya devam ederken, oyundan kripto para birimi ödülleri alana kadar NFT varlıklarınızı da artırabilirsiniz. Arker, profesyonel oyuncular için içerik ekleyerek kripto para oyununda devrim yapmayı planlıyor.

Arker, iki tokeni Binance Smart Chain’de BEP-20 olarak listeleyecek. İlk belirteç olan FoA, oyun para birimi olarak kullanılır. Ödüller, eşyalar vb. anlamına gelir. Oyuncular oyun içi satın alımlar yapmak için FoA’yı kullandıklarında, değerin %85’i oyun madenciliği havuzuna gider. Ardından platform kalan %15’i yakacak.

İkinci token, DAO’da kullanılacak olan ARKER’dir. Her TX’in %5 kapsamlı ücreti vardır. Şirket, pazarlama için %12,5, geliştirme için %12,5 ve likidite için %75 ayırmaktadır.

Ake Hakkında

Arker: The Legend of Ohm, katılımcılara dijital varlıklar sağlayan ilk ücretsiz çok oyunculu çevrimiçi strateji oyunudur. Arker hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, lütfen oyunun kendisinden başlayın. Oynamak, oyun olarak değerini anlamanıza yardımcı olacaktır.

Arker, NFT dahil tüm 2B özellikleri açık bir dünyaya entegre edecek bir 3B/VR Metaverse oluşturacak. Son olarak oyun, benzersiz efsanesi ile kullanıcılara sürükleyici bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Arker, resmi uygulama mağazası aracılığıyla Android ve iOS sürümlerini indirebilir. Aşağıdaki sosyal medyadan oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

  • Web sitesi: https://playarker.com/
  • Telgraf: https://t.me/ArkerCommunity
  • Twitter: https://twitter.com/ArkerCommunity
  • Medya: https://medium.com/@arker-official

İlgili kişi

  • Juan Jose Chust Cabedo
  • Arker Laboratuvarları U
  • contact@arkerlabs.com

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap