1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. EURUSD fiyatı 1.14 USD fiyat seviyesinde tersine dönebilir

EURUSD fiyatı 1.14 USD fiyat seviyesinde tersine dönebilir

EURUSD fiyatı 1.14 USD fiyat seviyesinde tersine dönebilir

EURUSD Fiyat Analizi-15 Kasım

1,14 dolar destek seviyesinin altına bir kırılma, fiyatı 1,13 dolar ve 1,12 dolar destek seviyelerine itebilir. Boğalar 1,14 dolar destek seviyesini savunursa, fiyat tersine dönebilir ve 1,15 dolar, 1,16 dolar ve 1,17 dolar direnç seviyeleriyle karşılaşabilir.

EUR/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 1.15 USD, 1.16 USD, 1.17 USD

Destek seviyeleri: 1,14 ABD Doları, 1,13 ABD Doları, 1,12 ABD Doları

EURUSD uzun vadeli trend: düşüş

Euro’nun dolar karşısında uzun vadeli görünümü aşağı yönlü. ABD doları geçen hafta güçlenirken, euro döviz kuru geçen Kasım ayındaki düşük noktanın altına düştü. Kısa süreli baskı arttı ve fiyatı 1,15 dolar destek seviyesini kırmaya itti. Düşüş momentumu 1,14 dolar destek seviyesine ulaştı. Boğalar daha fazla ivme kazanırsa, fiyat bu seviyede tersine dönebilir.

EURUSD günlük grafik, 15 Kasım

Bugün, yükseliş mumu açıldı ve fiyat kademeli olarak yükseldi ve 1,15$’da dirençle karşılaştı. Bununla birlikte, düşüş hareketinin bir işareti olarak 9 dönemlik EMA ve 21 dönemlik EMA’nın altında işlem görüyor. 1,14 dolarlık destek seviyesinin kırılması, fiyatı 1,13 dolar ve 1,12 dolar destek seviyelerine itebilir. Boğalar 1,14 dolar destek seviyesini savunursa, fiyat tersine dönebilir ve 1,15 dolar, 1,16 dolar ve 1,17 dolar direnç seviyeleriyle karşılaşabilir.

Euro’nun dolar karşısında orta vadeli eğilimi: düşüş

Euro’nun dolar karşısında orta vadeli görünümü aşağı yönlü. Geçen hafta fiyat, 1,15 dolar destek seviyesini kırdıktan sonra 1,14 dolar destek seviyesini test etti. Kısa momentum azalıyor gibi görünüyor ve fiyatlar tersine dönebilir. Yükseliş basıncındaki artış, yükseliş eğilimini tetikleyebilir.

EURUSD 4 saatlik grafik, 15 Kasım

Fiyat, yükseliş piyasasının bir işareti olarak 9 dönemlik EMA ile 21 dönemlik EMA arasında işlem görüyor. Göreceli güç endeksi döngüsü 14, 20 seviyeyi işaret ederek yükseliş sinyalini gösterir.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap