1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum yükseliş flamalarını kırıyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.000 $’ı hedefliyor

Ethereum yükseliş flamalarını kırıyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5.000 $’ı hedefliyor

guncel coin haberleri

  • Cuma günü, Ethereum’un fiyatı, kargaşanın ortasında piyasa değerinin %14’ü kadar düştü.
  • ETH fiyatı toparlanma yolunda, flamayı kırarak yükselişe geçiyor.
  • Arka rüzgar tüm zamanların en yüksek seviyelerine atfedildiğinden, bir toparlanma bekleniyor.

Küresel piyasa tüm riskli varlıkları aşağı doğru iterken, Ethereum (ETH) Cuma günkü yavaşlamanın ardından yeni zirvelere geri döndü. Geçen hafta sonu, yatırımcılar durumu yeniden değerlendirdi ve Ethereum dahil olmak üzere birkaç kripto para birimi satın aldı. Bu hafta sonundan önce yükseliş trendine hızla devam etmesi, Cuma günkü düzeltmeyi kaldırması ve tüm zamanların en yüksek seviyesini araması bekleniyor.

Ethereum fiyatı bu hafta sonu 5.000 dolara ulaşacak

Ethereum fiyatı, uzunların pozisyonu kaldırdığını gördü ve zararı durdurma fiyatı 4.060 dolardı. Bununla birlikte, aylık pivot, şortların yollarını kısaltmasını engelledi ve ETH daha fazla düşmedi. Aksine, yatırımcılar büyük bir satın alma fırsatı gördüler ve genel yükseliş eğilimini yeniden başlatarak birkaç kripto para varlıklarını artırmaya başladılar.

ETH fiyatı şimdi alıcı momentumunun arttığını görüyor ve Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) ani tepkisi 50’nin üzerine çıktı. Boğalar şu anda kısa vadeli bir direnç seviyesi olan 4.465 USD’yi yeniden test etmeye çalışıyor ve bu, kilidi açıldığında 4.646 USD’ye kapı açacak. Bununla birlikte, ayılar savunma oluşturmak için tarihsel seviyelerin ve kırmızı düşüş trendi çizgisinin avantajına sahip olduklarından, bu seviyenin kolayca kırılması beklenmiyor.

ETH/USD günlük grafik

Mevcut kuyruk rüzgarı gücünü ve momentumunu artırmaya devam ederken, ETH fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde 4.465 doları aşması bekleniyor. Bu, ayıları zarar etmeye teşvik edecek ve alıcı talebinin daha da artmasını sağlayarak hızlı bir yükselişle 5,000,00$’a ve bu hafta sonu rekor seviyelere ulaşacak. Boğalar 4.465 ABD Dolarını kırmazsa, 3.687 ABD Dolarına düşmesi bekleniyor. Mavi yukarı trend çizgisi, önemli bir tarihsel seviyeyle örtüşüyor.

Bilgi kaynağı: FXSTREET’ten 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarına aittir ve izinsiz çoğaltılamaz

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi olarak kullanılmaz. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap