1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum teknik analizi: ETH/BTC son derece yükselişteyken, ETH/USDT yakın dövüşü

Ethereum teknik analizi: ETH/BTC son derece yükselişteyken, ETH/USDT yakın dövüşü

guncel coin haberleri

ETH/USDT fiyat analizi: Ethereum fiyatı %10 daha düştü

Ethereum fiyatı önemli bir destek alanından düşmek üzere ve yakında 3.000 dolar seviyesinin altına düşecek. Varlık, son satış sırasında 3.100 doların üzerinde tutundu, ancak yeni bir düşüş, fiyatı önemli bir destek alanının altına çekebilir. Mevcut destek alanı kırılırsa, yakında başka bir %14’lük düşüş olasılığı gelebilir.

ETH fiyatı önceki günkü seansta önemli bir destek seviyesini kırdı ve bugünkü seansta varlık bir sonraki destek seviyesinden çıkmak üzere.

ETH/USDT 3.000 doların üzerinde kalmayı başaramazsa, bir sonraki durak 2.800 dolar civarında olacak. Bu seviyelerin hemen altında, önemli bir yükseliş trendini sürdürmek için çok önemli olan yükselen trend çizgisinin seviyeleri yer alıyor.

ETH/BTC fiyat analizi – %30’un üzerinde

Ethereum şu anda devam eden keskin fiyat indirimlerinin ortasında hem BTC hem de USDT karşısında son derece düşüşte. Bununla birlikte, daha uzun zaman diliminde, ETH/BTC çok yükselişte ve önümüzdeki günlerde %40’ın üzerinde bir artış bekleniyor. Kuşkusuz, fiyat kilit bir direnç bölgesine düştü, ancak yükseliş trendi hala yerinde.

_UHLJMqaafhRWHHSA-ET4R5wrRnTyI3qIDjjFB5S8RD84pAYYckzFVB2ofEvsQT40QOlZaWjMfZJQFz-xvpaeV7TDb4A7a6AFegnhyYqzMWXlCpUO2AH-HKVDp.

Aylık zaman diliminde BTC karşısında ETH, varlık net bir yükseliş modeli oluşturduğu için şu anda çok yükseliş gösteriyor.

Fiyat 0,08 BTC’lik kilit direnç seviyesinden yeni çıktı, ancak bir bayrak modeli içinde sallanıyor. Ayrıca, üçgenin zirvesine ulaşmadı, bu yüzden bir ay daha olabilir.

Bu nedenle, ETH/BTC bir ay daha üçgen içinde konsolide olabilir ve formasyonun dışına çıkarak direncin üzerine çıkabilir.

Şu anda, ETH/BTC ve ETH/USDT çiftleri önümüzdeki hafta boyunca aşırı düşüş gösteriyor. USDT çifti önemli düşüş momentumu gösterirken, BTC çifti uzun vadede önemli yükseliş momentumu gösteriyor.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazarı Kadir AK’ye aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap