1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon, mobil oyun platformu RGU’yu Web3’e getiriyor

Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon, mobil oyun platformu RGU’yu Web3’e getiriyor

guncel coin haberleri

br>

Web3’e milyonlarca güç sağlayan bir Ethereum ölçeklendirme platformu olan Polygon, oyun platformunun Web3 ekosistemine girişini desteklemek için Rush Gaming Universe’nin (RGU) arkasındaki şirket olan Hike’a yatırım yaptığını duyurdu.

RGU, üç ayda bir oynanan 100 milyondan fazla oyun ve yıllık olarak dağıtılan 50 milyon dolardan fazla ikramiye ile oyunlardan para kazanan, Hindistan’da hızla büyüyen bir mobil oyun platformudur.

Polygon entegrasyonu ve yatırımı, RGU’yu Polygon ağı üzerinden zincire getirerek bu büyümeyi ilerletmeyi umuyor. Bu, kullanıcıların, karşılıksız tokenler (NFT’ler) tarafından temsil edilen oyun içi varlıklara gerçekten sahip olmalarını ve yeni Play-to-Earn ve GameFi mekaniklerini etkinleştirmelerini sağlayacaktır.

“Oyuncuların yeni bir oyun ekonomisine dahil olacağı yeni bir oyun çağına giriyoruz. Onlar, yaratılmasına yardımcı oldukları ağların sahipleridir. Oyun her zaman inanılmaz bir eğlence kaynağı olmuştur, insanlar için bir yol olmuştur. dünyaya yeni ekonomik fırsatlar sağlamanın bir aracı olmak.Polygon ile, bu vizyonu gerçekleştirmek için 2022’de The Rush Gaming Universe’yi zincirdeki büyük ve canlı Ethereum ekosistemine getireceğiz.Poligon’un bize katılmasından çok memnunuz. yatırımcı ve ortak.”

Polygon’un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, Web3 oyununun ekonominin şimdiye kadarki en hızlı büyüyen sektörlerinden biri olduğunu ve bir sonraki milyar kullanıcı için kripto para birimi alanına önemli bir giriş noktası olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Nailwal, “Hike’ın Rush Oyun Evreni, Hindistan pazarı için çok heyecan verici bir gelişme, bunun üzerine küresel potansiyel ve platformu zincire getirmek için ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.” Dedi.

Polygon, yakın zamanda Bangalore merkezli mobil oyun ve interaktif eğlence şirketleri nCore Games ve Indi.gg, Filipin oyun loncası Yield Guild Games dahil olmak üzere birçok Made in India oyun loncasını ve DAO’yu destekleyerek Hindistan’da Web3 oyun endüstrisinin büyümesinde liderlik rolü oynadı. (YGG)’nin Hint subDAO’su.

Bilgi kaynağı: 0x bilgisi ile BLOCKTRIBUNE’dan derlenmiştir.Telif hakkı yazar David Pimentel’e aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap