1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyatı düştü, ancak 5.000 dolar hala ETH fiyatının hedefi

Ethereum fiyatı düştü, ancak 5.000 dolar hala ETH fiyatının hedefi

guncel coin haberleri

Ethereum kısa süre önce yeni bir zirve oluşturmayı başardı, ancak varlık hızlı bir şekilde entegrasyon aşamasına girdiği için ne yazık ki kısa bir ömrü var. Bu aşama, yukarı doğru bir düzende daha yüksek iniş ve çıkışların oluşumunu içerir. Ancak son düzeltme çok düşük olan fiyatları aşağı çekti ve oluşan formasyonun kırılmasına neden oldu. Bununla birlikte, ETH fiyatı kayıp seviyeyi geri kazanmak için çok çalışıyor, ancak zayıflayan satın alma baskısı buna izin vermiyor.

Eğilim göz önüne alındığında, fiyat 4100 ila 3900 dolar arasında destek bölgesinin üzerinde kalana kadar doğal görünüyor. Bu destek seviyeleri bir zamanlar ulaşılması gereken direnç seviyeleriydi. Fiyatlar bu seviyeleri test ediyor ve onları kırma havasında görünmüyor. Bu nedenle, varlık konsolidasyonu hala bu seviyelerin üzerinde olsa bile, yükseliş trendinde tamamen yükseliş eğiliminde.

Ethereum fiyatıKaynak: Tradingview

Yukarıdaki grafikte gösterildiği gibi, varlık düşüş eğilimini tersine çevirdikten sonra yükseliş kanalında olma eğilimindedir. Fiyat keskin bir yükselişin ardından tükendi ve hemen destek seviyesine düştü. Benzer bir olay önceki günkü düşüşle başlamış görünüyor ancak mevcut destek seviyesi yükselmiş görünüyor.

Şu anda ETH fiyatı düşüş eğilimini tersine çevirmeye çalışıyor, ancak küçük bir artışla varlık yeniden konsolide oldu. Bu nedenle, Ethereum destek için düşebileceği ve toparlanmaya başlayabileceği için önümüzdeki birkaç saat önemli olabilir. Bu toparlanma, yeniden bir yükseliş trendi başlatabilir ve muhtemelen en erken 5.000 dolara ulaşabilir.

Ayrıca okuyun: Solana düzeltmeye hazırlanıyor, Litecoin ve Binance Coin için bir sonraki adım nedir?

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap