1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD toparlandı ancak 4000 USD hala fethedilmedi-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD toparlandı ancak 4000 USD hala fethedilmedi-Haberler

guncel coin haberleri

Ethereum Fiyat Tahmini-21 Aralık

Ethereum fiyat tahminleri kanal içinde senkronize hareket ederek toparlanmaya çalışıyor.

ETH/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 4400 USD, 4500 USD, 4600 USD

Destek seviyesi: 3500 USD, 3400 USD, 3300 USD

ETHUSD-günlük grafik

Dün, Ethereum/USD Asya seansının erken saatlerinde 3.754 doları test etti, ancak yazı yazılırken 3.900 doların üzerine çıkmayı başardı. Bugün, 3,996 ABD Doları piyasa değerine sahip Ethereum’un mevcut fiyatı günlük bazda değişmeden kalıyor ve tüm kripto para piyasasının toparlanmasında, bugün başladığından bu yana yaklaşık %1,28 arttı.

Ethereum fiyat tahmini: Ethereum (ETH) yükselmeye hazır mı?

Yazma sırasında, Ethereum fiyatının 21 günlük hareketli ortalamaya yükselmesi bekleniyor. Daha fazla kazanç, beklenen 4.000 $ seviyesinde direnç bulabilir. Günlük grafiğe baktığımızda ETH/USD’nin bugün 4063 USD direnç seviyesine kadar yükseldiğini görebiliriz. Bu nedenle, alıcılar piyasayı yükseltmeye devam ederse, 4.200$’ın hemen üzerindeki direnç seviyesinde yer alacaklar. Bunun üzerinde 4400 USD, 4500 USD ve 4600 USD’de daha fazla direnç bulunabilir.

Veya ayılar, fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına çekmeye çalışırsa, 3.800 dolarlık bir destek seviyesi görünebilir ve ayılar, bu kanalın alt sınırının altında olan 3.600 dolardan hemen destek bekleyebilirler. Bu engelin altında 3500 USD, 3400 USD ve 3300 USD’de daha fazla destek bulunabilir. Aynı zamanda, teknik bir gösterge olan bağıl güç endeksi (14), 50 seviyesini aşıyor ve bu da daha fazla yükseliş sinyali olabileceğini gösteriyor.

BTC ile karşılaştırıldığında, Ethereum 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düştü ve teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi’nin (14) 55 seviyesinin altına ani düşüşüyle ​​onaylandığı üzere fiyat şu anda 8247 SAT’de geziniyor. Boğalar piyasaya hakim gibi görünse de, ayılar fiyatı hareketli ortalamanın altında tutuyor.

ETHBTC-günlük grafik

İyi tarafı ise ulaşılması gereken direnç seviyesi 9000 SAT ve üzeri. Aksine, düşük sürdürülebilir eğilim, piyasaya yeni satıcıları çekebilecek yükseliş modelini iptal edebilir.Bir sonraki odak, 7800 SAT ve altı destek seviyesidir.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap