1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD piyasası 4.500 ABD dolarına geriliyor-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD piyasası 4.500 ABD dolarına geriliyor-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD piyasası 4.500 ABD dolarına geriliyor-Haberler

ETH/USD fiyatı zirveye çıktı, ancak kripto para piyasası şu anda 4.500$ seviyesine düşüyor. Yazma tarihi itibariyle, kripto para birimi ticaretinin negatif yüzdesi 0,93 civarında nispeten küçüktür ve piyasa ticaret değeri 4.602 dolardır.

Piyasa 4.500 dolara düştü: ETH piyasası
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 4.750 ABD Doları, 5.000 ABD Doları, 5.250 ABD Doları
Destek seviyeleri: 4.250 ABD Doları, 4.000 ABD Doları, 3.750 ABD Doları

ETH/USD-günlük grafik
Günlük ETH/USD grafiği, kripto para piyasasının 8-10 Kasım arasındaki işlem saatlerinde ortalama 5.000 USD direnç seviyesine çıktıktan sonra 4.500 USD seviyesine gerilediğini gösteriyor. Yükseliş kanalı trend çizgisi bozulmadan kalıyor ve piyasa aktivitesinde önemli bir rol oynuyor. 14 günlük SMA göstergesi, aralarında boşluk olacak şekilde 50 günlük SMA göstergesinin üzerinde bulunur. Stokastik Osilatör aşırı satım bölgesine güneye taşındı. Şimdi, sıfır aralığına yakın güneyi yakından gösteriyorlar. Bu, kripto para birimi alım satım işlemleri üzerindeki aşağı yönlü baskının bir kısmının henüz tükenmediğini gösteriyor.

Piyasa 4.500$’a gerilerken ETH/USD piyasasındaki satıcılar bunu daha da ileriye götürebilir mi?

ETH/USD piyasası şu anda 4.500$ seviyesine gerilerken, tüccarlar belirli bir derecede temkinli olmalılar. Bununla birlikte, fiyat şu anda 14 günlük hareketli ortalamanın trend çizgisine yakın desteği yeniden kazanmak için daha az aktif bir hareketle kasıtlı olarak aşağı doğru ilerliyor gibi görünüyor. Ve kesin olmak gerekirse, daha sonra piyasa destek hattı 4.250 dolar olabilir. Boğalar, ticaret bölgesinde yeniden ortaya çıkması gerektiğinde iyi bir satın alma sinyali almak için yükseliş mum çubuğunun ani görünümüne dikkat etmelidir.

Aşağı yönde, ETH/USD piyasasındaki satıcılar, kripto para birimi ekonomik işletme operasyonlarını alt etmek için çok ihtiyaç duyulan enerjiye sahip değiller çünkü sadece yüksek ticaret psikolojisi alanındaki düşük aktivite tarafından yönlendiriliyorlar. 14 günlük SMA göstergesinin 4.250$ civarında tam bir düşüş mum çubuğunun görünmesi gerekiyor ve ardından kısa pozisyon alıcı, mum çubuğunun kuyruğunda hızlı bir toparlanma sinyali oluşturmaması şartıyla satış emrini kabul edebilir.

ETH/BTC fiyat analizi

Buna karşılık, Ethereum’un trend yetenekleri Bitcoin tarafından mahkum bir konuma getirildi. Döviz çifti piyasası işlem göstergesinin üzerine geriledi. 14 günlük SMA trend çizgisi, 50 günlük SMA trend çizgisinden daha yüksektir. Stokastik Osilatör 40 aralığında güneye yöneldi ve başlangıçta 20 aralığına dokundu. Bu, temel kripto para biriminin şu anda tezgah üstü bir ticaret aracı olarak amiral gemisi kripto para birimine göre ivme kaybettiği anlamına geliyor.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap