İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD piyasası 4.000 ABD dolarına düştü-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD piyasası 4.000 ABD dolarına düştü-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD piyasası 4.000 ABD dolarına düştü-Haberler

ETH/USD piyasası bugünkü işlem seansında tekrar 4.000$’a düştü. Kripto para ekonomisi düşüyor ve işlem fiyatı yaklaşık 3.830 ABD Doları ve ortalama fiyat nispeten düşük, yaklaşık -%7.34.

Piyasa 4.000 dolara düştü: ETH piyasası
Anahtar seviye:
Direnç seviyeleri: 4.250 ABD Doları, 4.500 ABD Doları, 4.750 ABD Doları
Destek seviyeleri: 3.750 USD, 3.500 USD, 3.250 USD

ETH/USD-günlük grafik
Günlük ETH/USD grafiği, kripto para piyasasının 4.000 doların altına düştüğünü ve fiyatın süreçte bazı potansiyel destek seviyelerini aşmasına neden olduğunu gösteriyor. 14 günlük SMA göstergesi, 50 günlük SMA göstergesini aşıyor ve düşüş mum çubukları, değer çizgisine yakın daha büyük ticaret enstrümanlarının karşısında. Stokastik Osilatör 20 aralığında çünkü çizgi onun etrafında açılmaya çalışıyor gibi görünüyor. Bu, piyasanın yakında toparlanabileceğini gösteriyor.

Kripto para piyasası bu noktaya yakın çökerken, 4.000 dolar seviyesi nasıl doğru bir şekilde kırılabilir?

ETH/USD piyasası bu noktada çökerken, insanlar hala fiyatın 4.000 dolar seviyesini düzgün bir şekilde kıramamasını bekliyorlar. Kripto para ekonomisinin değer çizgisinin altına itilmesi kısa bir süre devam edecek gibi görünüyor ve yüksek salınımların geri dönüşünün yolunu açıyor. Bu nedenle, varsayım doğruysa, ticaret kapasitesi alanına daha fazla satış pozisyonu yerleştirmek hemen başarısız olacaktır.

Bu kripto para biriminin ABD doları karşısında yukarıda belirtilen yukarı yönlü teknik analizinin aksine, hala açığa satış eğilimi olan tüccarların, piyasayı yaklaşık 4.000 dolara düşürme çabalarını artırmaya devam etmesi gerekiyor. Bununla birlikte, piyasa işlemlerinin 50 günlük SMA trend çizgisinin altında uzun vadeli tutulması, iki piyasa oynaklığının tereddüt etmesine neden olabilir.

ETH/BTC fiyat analizi

Buna karşılık, Ethereum, fiyat analizi tablosunda gösterildiği gibi, Bitcoin’in trend yeteneğini kaybetmez. Kripto para çifti piyasası, daha yüksek bir ticaret noktasında daha küçük SMA’nın trend çizgisine yaklaşıyor. 50 günlük SMA göstergesi, 14 günlük SMA göstergesinin altındadır. Stokastik Osilatör aşırı satım bölgesinde ve sıfır aralığında kapanmaya çalışıyor. Bu, kripto para karşıtı birimin çabalarını gevşetebileceği ve temel kripto para birimini daha yüksek bir ticaret bölgesinde tanıtabileceği anlamına gelir.

Şimdi Bitcoin (BTC) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap