1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD işlem fiyatı 4000 ABD dolarından yüksek-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD işlem fiyatı 4000 ABD dolarından yüksek-Haberler

Ethereum fiyat tahmini

Ethereum Fiyat Tahmini – 5 Aralık

Yazma sırasında, Ethereum fiyatı 4.000 doların üzerine çıktı ve şu anda 4.148 dolardan el değiştiriyor.

ETH/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 4600 USD, 4800 USD, 5000 USD

Destek seviyeleri: 3600 USD, 3400 USD, 3200 USD

Ethereum fiyat tahminiETHUSD-günlük grafik

ETH/USD tekrar 4200 USD işaretine ulaştı, çünkü ikinci en büyük kripto para birimi yeniden bir gelişim yolu ile karşı karşıya, ancak bu ancak piyasa fiyatı 4000 USD’nin üzerinde kaldığında doğrulanabilir. Bununla birlikte, Ethereum fiyatı son 24 saatte %0.58’lik bir artışla 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına düştü. Aynı zamanda, boğalar fiyatı hareketli ortalamanın üzerine çıkaramazsa, ETH/USD tekrar bu seviyenin altına düşebilir.

Ethereum fiyat tahmini: Ethereum (ETH) daha fazla gelir elde edebilir

Günlük grafiğin gösterdiği gibi, tüccarlar bu ayın başından beri Ethereum fiyatının güçlü bir yükseliş eğilimi göstermediğini gözlemleyebilirler. Bu nedenle, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) 45 seviyesinin üzerinde kaldığından, uygun yükseliş momentumunu yeniden kazanmak için Ethereum fiyatının önümüzdeki birkaç gün içinde 4.000 ABD dolarının üzerinde kalması gerekiyor.

Bununla birlikte, yazının yazıldığı sırada, Ethereum fiyatının son kayıpları telafi etmek için yalnızca 4.200 ve 4.400 dolarlık birkaç kilit direnç seviyesini aşması gerekiyor. Şimdi, token bu seviyeleri iyi kontrol edebilirse, sırasıyla 4.600$, 4.800$ ve 5.000$’lık potansiyel direnç seviyelerine ulaşabilir. Aşağı yönde, ayılar momentumu korumak istiyorsa, ETH/USD kanalın alt sınırının altına düşebilir ve ardından daha fazla düşüş hareketi onu sırasıyla 3.600$, 3.400$ ve 3200$ kilit destek seviyelerine sürükleyebilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında Ethereum’un mevcut işlem fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde ve kanalın üst sınırını kırmaya hazırlanıyor. Teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) aşırı alım bölgesine girerken, Ethereum fiyatı 8460 SAT’de el değiştirdi.

ETHBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, günlük grafik, jeton 8574 SAT ile günlük en yüksek seviyeye ulaştığı için alıcıların günü geçtiğini gösteriyor. Daha fazla yükseliş hareketi 9000 SAT ve üzeri direnç seviyelerine ulaşabilir. Tersine, 9 günlük hareketli ortalamanın altında daha düşük bir sürdürülebilir eğilim, yükseliş modelini iptal edebilir ve 8000 SAT ve altındaki destek seviyesine ulaşmak için yeni satıcıları çekebilir.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap