1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 4700 ABD dolarının altına düştü-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 4700 ABD dolarının altına düştü-Haberler

Ethereum fiyat tahmini

Ethereum Fiyat Tahmini-14 Kasım

Ethereum fiyatı kilit destek seviyelerine yaklaşmaya devam ediyor ve 4.800 dolara tırmanması için 4.500 dolar seviyesinde kalması gerekiyor.

ETH/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 5200 USD, 5400 USD, 5600 USD

Destek seviyeleri: 4100 USD, 3900 USD, 3700 USD

ETHUSD-günlük grafik

ETH/USD’nin mevcut fiyatı, %2,04 düşüşle 4,549,55 ABD doları ve bu, boğaların bugün başka bir ralliyi tetiklediğinde belirlenen günlük en yüksek seviyesi 4.695 ABD dolarından önemli bir düşüşe işaret ediyor. Bununla birlikte, kısa vadede, Ethereum (ETH), 21 günlük hareketli ortalamanın altına düşebileceği için 4.200 doların altında bir destek bulabilir.

Ethereum fiyat tahmini: Ethereum fiyatı daha fazla düşmeye hazır

Günlük grafiğe bakıldığında, token şu anda bir fiyat düşüşü yaşadığı için Ethereum fiyatı bugün 9 günlük hareketli ortalamanın altına düştü. Bundan önce, birçok tüccar, birkaç gün önce 4867 dolarlık direnç seviyesine ulaştıktan sonra token için yüksek umutlara sahipti ve bu da Ethereum fiyatındaki iyileşmeyi yansıtıyordu. Bununla birlikte, Ethereum fiyatı şu anda kanaldaki 21 günlük hareketli ortalamayı kırmayan 9 günlük hareketli ortalamanın altında hareket ediyor.

Şu anda, düşüş eğilimi piyasayı aşağı çekmeye devam edebilir, bu da 4100 USD, 3900 USD ve 3700 USD destek seviyelerine dokunabilir ve olası bir yükseliş dalgası, piyasayı kanal tavanını kırmaya ve 5000 USD seviyesine dokunmaya itebilir. . Aynı zamanda 5200 ABD Doları, 5400 ABD Doları ve 5600 ABD Doları piyasaya daha fazla direnç sağlayabilir. Bu nedenle, bağıl güç endeksi (14) 60 seviyesinin altındadır ve bu seviyede kalmak jetonun daha fazla düşmesine neden olabilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, ayılar piyasayı aşağı çekmeye çalıştığı için piyasa fiyatı hala kanalda. Ethereum fiyatı şu anda 7083 SAT’de işlem görüyor çünkü 9 günlük hareketli ortalama 21 günlük hareketli ortalamadan daha düşük olabilir. Bununla birlikte, Ethereum fiyatı düşmeye devam ederse, bir sonraki kilit destek seviyesi 6700 SAT ve altı olabilir.

ETHBTC-günlük grafik

Ek olarak, kanalın üst sınırına doğru hareket edebilecek herhangi bir yükseliş hareketi, Ethereum fiyatını daha da yükseltebilir. Bu işlemi tamamladıktan sonra 7600 SAT ve üzeri direnç seviyeleri bulunabilir. Tersine, göreli güç endeksi (14) 55 seviyesinin altına düşerek pazarın düşmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

devamını oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: 0x bilgisinden INSITEBITCOINS’den derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili ipuçları bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap