1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 4200 USD direnç seviyesine yükselebilir-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 4200 USD direnç seviyesine yükselebilir-Haberler

Ethereum fiyat tahmini

Ethereum Fiyat Tahmini-12 Aralık

Ethereum fiyat tahmini, gözler şu anda 4.200$’da sabitlendiği için ETH’nin hareketli ortalama çizgisini kırabileceğini gösteriyor.

ETH/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 4700 ABD Doları, 4900 ABD Doları, 5100 ABD Doları

Destek seviyeleri: 3600 USD, 3400 USD, 3200 USD

Ethereum fiyat tahminiETHUSD-günlük grafik

ETH/USD, 3989 ABD doları ile günlük en düşük seviyesine ulaştıktan ve 4100 ABD dolarını kırdıktan sonra yeni bir zirve olarak kabul ediliyor, çünkü token şu anda 4147 ABD dolarında işlem görüyor ve gün içi bir yükseliş geçişi ve eğilimi var. Bugün, ikinci en büyük kripto para birimi, 4,500 dolarlık direnç seviyesinde daha yüksek direnç beklendiğinden, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde işlem görebilir.

Ethereum fiyat tahmini: Ethereum fiyatı yükselmeye hazır mı?

Yazma sırasında, fiyat hareketli ortalamayı aşarsa, Ethereum fiyatı yükseliş hareketini artırabilir. Şu anda, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) şu anda 46 seviyesinin yakınında hareket ediyor ve bu, daha fazla alıcıyı piyasaya girmeye teşvik etmek için bir yükseliş sinyali gönderebilir.

Aynı zamanda, 9 günlük hareketli ortalama hala 21 günlük hareketli ortalamanın altındayken, token hala hareketli ortalamanın altında olabilir ve fiyat sırasıyla 3.600$, 3.400$ ve 3200$ destek seviyelerine ulaşabilir. . Daha da önemlisi, teknik bir gösterge olan göreceli güç endeksi (14) 50 seviyesini kırarsa, piyasayı 4700 USD, 4900 USD ve 5100 USD direnç seviyelerine iten güçlü bir yükseliş eğilimi ortaya çıkabilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, Ethereum (ETH), fiyat 8279 SAT açılış fiyatının altına düştüğü için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalarda işlem gördü. Bununla birlikte, piyasanın hala yukarı yönlü bir kanalda olduğu göz önüne alındığında, kripto para birimleri 21 günlük hareketli ortalamayı kırabilir.

ETHBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, alıcılar piyasa fiyatını daha yükseğe iter ve kanalın üst sınırıyla karşılaşırsa, ETH/BTC 5900 SAT ve üzeri direnç seviyesine dokunabilir. Aynı zamanda, güçlü satış baskısı, fiyatın 9 günlük hareketli ortalamanın altına düşmesine neden olabilir ve bu da yeni satıcıların piyasaya girmesini sağlayabilir.Bir sonraki odak, 7700 SAT ve altı destek seviyesi, teknik gösterge ise göreceli güç endeksi (14) hala 60. seviyenin altında var.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap