1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 4000 ABD dolarının altına düşebilir-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 4000 ABD dolarının altına düşebilir-Haberler

guncel coin haberleri

Ethereum Fiyat Tahmini-26 Aralık

Ethereum fiyat tahmini, ETH’nin kilit destek seviyesine yakın olduğunu gösteriyor; tokenin 4.000 dolarlık destek seviyesinin üzerinde kalması gerekiyor.

ETH/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 4.500 USD, 4700 USD, 4900 USD

Destek seviyeleri: 3700 USD, 3.500 USD, 3300 USD

ETHUSD-günlük grafik

Yazma sırasında, ETH/USD 4.105$’a ulaştıktan sonra %0.38 düştükten sonra 4.081$’da gezindi. Bununla birlikte, Ethereum fiyatı henüz büyük bir düzeltme görmedi, çünkü bu olursa, token 21 günlük hareketli ortalamayı destek olarak kullanabilir. Aynı zamanda, Ethereum’un en önemli eğilimi, büyük bir direnç seviyesini temsil edebilecek 4200 USD direnç seviyesini kırmak.

Ethereum fiyat tahmini: ETH hareketli ortalamanın altına düşecek mi?

Günlük grafiğe göre, Ethereum fiyatı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerinde kalıyor, ancak günlük 4.000 doların en düşük seviyesi alıcılar için zor zamanlar yaratabilir. Ek olarak, bu destek seviyesinin kırılması, ETH/USD’nin kanalın alt sınırının altına düşmesine ve ardından 3700 USD, 3.500 USD ve 3300 USD’lik kilit destek seviyelerine ulaşmasına neden olabilir.

Ek olarak, sinyal hattı 50 seviyesinin altına düşerse, Göreceli Güç Endeksi (14) düşüş eğilimini teyit edebilir. Ancak, piyasa yükseliş trendini güçlendirmek için istikrarlı bir seviye bulmadan önce ETH/USD kanalın altına düşebilir. Aksi takdirde direnç seviyesi 4200 USD, potansiyel direnç seviyeleri ise 4500 USD, 4700 USD ve 4900 USD olabilir.

BTC ile karşılaştırıldığında, Ethereum’un fiyatı, yazı yazılırken açıkça değişken bir aralıkta. Fiyatların halen 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında olması nedeniyle, en yakın destek seviyesinin bulunduğu kanalın alt sınırına kayabilecek alıcılar için satıcılar ek bir tehdit oluşturuyor. Ancak, sonunda bu bariyerin altına düşmek, tokenin çökmesine neden olabilir.

ETHBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, Göreceli Güç Endeksi (14) 50 seviyesinin altında kalabileceğinden, düşüş trendinin devamı 7500 SAT ve altındaki kilit destek seviyesine dokunabilir. Aynı zamanda, fiyat yükseliş eğilimi gösterirse, alıcılar 8700 SAT ve üzerindeki potansiyel dirence dokunmak için piyasayı hareketli ortalamanın üzerine itebilir.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap