1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 3800 ABD dolarından fazla kapanacak-Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 3800 ABD dolarından fazla kapanacak-Haberler

guncel coin haberleri

Ethereum Fiyat Tahmini – 4 Ocak

Ethereum fiyat tahmini şu anda 3.800 dolarlık direnç seviyesini kırıyor, ancak hala hareketli ortalamanın altında.

ETH/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 4200 USD, 4400 USD, 4600 USD

Destek seviyesi: 3400 USD, 3200 USD, 3000 USD

ETHUSD-günlük grafik

Fiyat 9 günlük hareketli ortalamanın üzerine çıkmaya devam ederken, ETH/USD 3714 dolarlık destek alanından yeni bir yükseliş başlatıyor; 3900 dolarlık direnç seviyesini kırarsa kripto para yükselişini hızlandırabilir. Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Ethereum tahakkuk eden kazançları hareketli ortalama içinde konsolide etti, ancak daha fazla yükseliş dalgası, Ethereum fiyatını bir toparlanma yoluna sokabilir ve fiyatı 3,800 $ seviyesinin üzerine çıkarabilir.

Ethereum fiyat tahmini: Ethereum fiyatı ne kadar ileri gidebilir?

Yazma sırasında, Ethereum’un fiyatı, değeri %1,51 arttıktan sonra 3823 dolardan işlem gördü. Tokenin gücü, 3.900 doları hedefleyen büyük bir kurtarma kampanyasına kapı açabilir. Bununla birlikte, yaklaşmakta olan eylemlerin önünü açmak için 4.000 dolarlık potansiyel direnç seviyesine ulaşılmalıdır.

Aynı zamanda, teknik açıdan bakıldığında, göreceli güç endeksi (14) yukarı yönlü hazırlanırken, ETH/USD 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerindeki engelleri aşma yeteneğine sahip. Token 4200 USD, 4400 USD ve 4600 USD direnç seviyelerine ulaşabileceğinden, boğalar net bir kırılmayı hedefleyebilir. Bir geri dönüş durumunda, tüccarlar, kanalın alt sınırının altındaki çeşitli destek seviyelerine karşı dikkatli olmalıdır, çünkü diğer önemli destek seviyeleri sırasıyla 3.400$, 3.200$ ve 3.000$’da bulunabilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, piyasa yukarı yönlü bir hareketle hareket etmeye devam ediyor ve mevcut işlem fiyatı 8254 SAT ve kanalın üst sınırını aşması bekleniyor. Günlük grafikten de görülebileceği gibi, boğalar piyasayı kontrol etmeye devam ediyor ve bir sonraki kilit direnç seviyesi 8700 SAT ve üzeri olabilir.

202020105-51.png.webp

ETHBTC-günlük grafik

Aynı zamanda aşağı yönde olası bir düşüş, piyasanın 7600 SAT ve altı destek seviyesine dokunabilecek 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altına kırılmasına neden olabilir. Göreceli Güç Endeksi’ne (14) göre sinyal hattının 60 seviyesini geçmesi muhtemel ve bu da piyasada daha fazla yükseliş sinyalini tetikleyebilir.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap