İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 3.500 ABD doları direnç seviyesinin üzerinde kaldı –Haberler

Ethereum fiyat tahmini: ETH/USD 3.500 ABD doları direnç seviyesinin üzerinde kaldı –Haberler

guncel coin haberleri

Ethereum Fiyat Tahmini – 2 Ocak

Ethereum fiyat tahminlerinin, kısa devrelerin piyasaya girme şansına sahip olmasını önlemek için 4.000 dolarlık direnç seviyesini hızla aşması gerekiyor.

ETH/USD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 4200 USD, 4400 USD, 4600 USD

Destek seviyeleri: 3200 ABD Doları, 3000 ABD Doları, 2800 ABD Doları

ETHUSD-günlük grafik

Token daha fazla yükseliş sinyali almaya hazırlanırken, ETH/USD şu anda 3.700 doların üzerinde seyrediyor. Yukarı doğru hareket, jetonların piyasada devam eden satış faaliyetlerine yenik düşmesine izin vermeyebilir. Bununla birlikte, Ethereum (ETH), 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalara doğru işlem görüyor. Kısa vadede, özellikle boğalar fiyatı 4.000 doların üzerinde tutamazsa ve 9 günlük hareketli ortalamanın kırmızı çizgisi hala 21 günlük hareketli ortalamanın yeşil çizgisinin altındaysa, düşüş momentumu çok muhtemeldir.

Ethereum fiyat tahmini: Ethereum (ETH) yükselmeye devam edecek mi?

Önceki yükseliş eğilimini sürdürmeden önce, Ethereum fiyatının yükselmesi ve 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaları aşması gerekebilir, ancak yükselişe geçmeden önce bir süre daha aşağıda kalabilir. Bu nedenle, satıcılar aşağı iterlerse, tüccarlar 3.500$’lık güçlü bir destek bekleyebilirler; o zaman 3.300$’da başka bir destek seviyesi bulabilirler. Şortlar daha da kırılırsa, ek destek seviyeleri 3200 dolar, 3000 dolar ve 2800 dolar olarak bulunabilir.

Aynı zamanda, alıcılar yükselişe devam ederse ilk direnç 3800 USD’de olabilir. Daha fazla yükseliş hareketi 4200 USD, 4400 USD ve 4600 USD’de potansiyel direnç seviyelerine dokunabilirken, göreceli güç endeksi (14) 40 seviyesinin üzerine çıkarak piyasada ortalama bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Ancak teknik göstergeler bu seviyenin altına düşerse Ethereum fiyatı aşağı doğru düşebilir.

Bitcoin ile karşılaştırıldığında, piyasa yatay ticaret yapmaya devam ettikçe, Ethereum’un fiyatı ticarete devam ediyor. ETH/BTC’nin mevcut işlem fiyatı 7989 SAT ve token 9 günlük hareketli ortalamayı kırmak üzere. Ancak fiyat düşer ve kanalın alt sınırına doğru hareket ederse, bir sonraki kilit destek seviyesi 7400 SAT ve altı olabilir.

202020103-7.png

ETHBTC-günlük grafik

Bununla birlikte, devam eden yükseliş eğilimi, piyasayı 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların üzerine itebilir.Bu bariyeri kırmak, Ethereum fiyatının göreli bir güç endeksi (14) olarak 8500 SAT ve üzeri direnç seviyesine ulaşmasına izin verebilir. 50 seviyesinin üzerine çıkın. , Bu, piyasanın daha fazla yükseliş hareketi yaşayabileceğini gösterir.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisinden derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap