1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum Fiyat Tahmini: ETH/USD 3.223 dolardan işlem görüyor; fiyat geri dönecek

Ethereum Fiyat Tahmini: ETH/USD 3.223 dolardan işlem görüyor; fiyat geri dönecek

guncel coin haberleri

Ethereum Fiyat Tahmini – 8 Ocak

Ethereum fiyat tahmini, ETH’nin 3.000 dolara keskin bir düşüşün ardından şu anda 3.200 doların üzerinde işlem gördüğünü gösteriyor.

ETH/USD piyasası

Kritik seviye:

Direnç: $3500, $3600, $3700

Destek seviyeleri: 2900$, 2700$, 2800$

ETHUSD – günlük grafik

Yazma sırasında, ETH/USD düşüş momentumu inşa ederek 3.223 dolardan işlem görüyor, ancak teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14), sinyal hattı aşırı satım bölgesinden çıkabileceğinden düşüş hareketinin yaklaşabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamalar, 9 günlük hareketli ortalama hala 21 günlük hareketli ortalamanın altında olduğu için ayıların hala piyasayı kontrol etme yeteneğine sahip olduğunu gösteriyor.

Ethereum Fiyat Tahmini: Ethereum’dan Ne Beklemeli?

Ethereum fiyatı hareketli ortalamaların altına düştüğü ve kanalın alt sınırına yakın işlem gördüğü için kripto paranın yukarı yönlü bir hareket başlatması muhtemel. Bu nedenle, bu bariyerden sürdürülebilir bir hareket, yükseliş hareketini iyileştirebilir ve 3.300 dolarlık dirence doğru bir ralliye izin verebilir. Bununla birlikte, madeni para bu seviyenin üzerinde kalırsa, düşüş senaryosunu olumsuzlayabilir ve en yakın direnç seviyelerini 3500, 3600 ve 3700 dolarda oynayabilir.

Bununla birlikte, günlük grafikteki RSI (14) negatif bölgeden çıkabilir, ancak aşırı satım bölgesinde kalmamak, teknik özellikleri daha da kötüleştirebilir ve kanalın alt sınırının altında daha fazla satış için zemin hazırlayabilir. 2.900 dolar, 2.800 dolar ve 2.700 dolar.

Bitcoin’e kıyasla, piyasa, ayılar piyasaya hakim olduğu için 9 günlük ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında kalıyor. ETH/BTC şu anda 7667 SAT’de işlem görüyor ve boğalar fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkaramıyor. Grafiklere bakıldığında, piyasa düşmeye devam ederse, bir sonraki kilit destek 7200 SAT ve altında olabilir.

20220108-69.png.webp

ETHBTC – Günlük Grafik

Bununla birlikte, yukarı yönde, madeni para hareketli ortalamaların üzerinde kırılırsa, 8200 SAT ve üzerinde direnci ziyaret edebilir. Bu arada, teknik gösterge Göreceli Güç Endeksi (14) 40 civarında hareket ederek piyasanın düşmeye devam edebileceğini gösteriyor.

Şimdi Ethereum (ETH) satın almak veya takas etmek ister misiniz? eToro’ya yatırım yapın

daha fazla oku:

  • Ethereum nasıl satın alınır
  • kripto para birimi nasıl satın alınır

Bilgi kaynağı: INSITEBITCOINS’den 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Azeez Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme konusundaki farkındalığınızı artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap