1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Ethereum (ETH) fiyatı 2021’de yıllık ticaretini yükselişte mi düşüşte mi sonlandıracak? -0x Haberler

Ethereum (ETH) fiyatı 2021’de yıllık ticaretini yükselişte mi düşüşte mi sonlandıracak? -0x Haberler

guncel coin haberleri

Bitcoin fiyatları 50.000 doların üzerinde işlem görüyor, bu da tüm kripto para birimi alanını yeşile boyayan şey. Bununla birlikte, ikinci büyük kripto para birimi olan Ethereum, çok az veya ihmal edilebilir volatilite ile hala aynı seviyede dalgalanıyor. Ek olarak, son dalgalanma ETH fiyatını 4.100 doların üzerine çıkaramadı.

Peki Ethereum fiyatının nesi yanlış? Daha yüksek seviyelerle konsolide edilecek mi?Görelim

Ethereum (ETH) fiyat analizi

Ethereum fiyatı tekrar 4.000 dolar civarında seyrediyor. İlginç bir şekilde, ETH fiyat tablosu hem kısa hem de uzun vadede benzer eğilimler gösteriyor. Her iki durumda da, varlığın bir sonraki hareketi belirsizdir, bu nedenle seçim oldukça tarafsızdır.

Kısa vadeli ETH K-çizgi grafiği simetrik bir üçgende trend oldu ve zirvesine ulaştı. Fiyat üçgeni kırdı, ancak kısa bir süre içinde yeniden girdi ve bu da 4.000 doların üzerinde kalma eğiliminde olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç gün içinde varlık kuzeye doğru sağlıklı bir ayrışma gösterebilir ve mevcut direnç seviyesiyle birlikte duran üçgeni kırabilir.

İlginç bir şekilde, anlık direnç ve destek seviyeleri arasındaki fark küçüktür, bu nedenle küçük dalgalanmalar büyük bir fark yaratabilir. ETH fiyatı bu hafta mevcut konsolidasyona devam edebilir. Ve yıllık ticareti yükseliş şeklinde bitirmek için keskin bir şekilde yükselebilir. 2021’de işlemin bitmesine sadece birkaç gün olmasına rağmen, yeni zirvelere doğru büyük sıçrama hala beklenmeyen bir durum.

Ayrıca okuyun: 2022’nin ikinci çeyreğine kadar Ethereum ve Bitcoin fiyatları bu seviyeye ulaşacak.Bu daha fazla holding için doğru zaman mı?

2022 için birçok yükseltme ve ağ geliştirme planlansa da, başta PoW ve PoS olmak üzere, Ethereum’un fiyatı önemli ölçüde artabilir. Buna ek olarak, Aralık kripto para birimi alanı için müreffeh olmasa da, 2022’nin bir boğa piyasası ile başlaması bekleniyor. Tarih kendini tekrar ederse, 2022’nin başlarında, 10.000 dolarlık dönüm noktasına ulaşan ETH fiyatı da dahil olmak üzere büyük bir toparlanma olabilir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir, piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, ilgili departmanlara aktif olarak rapor verebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap