1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ETH Whale, SHIB varlıklarını artırmaya devam ediyor

ETH Whale, SHIB varlıklarını artırmaya devam ediyor

Shiba Inu SHIB fiyatı

Shiba Inu SHIB fiyatı

  • SHIB, uzun süredir ETH balinaları tarafından birikiyor
  • Jiraiya, Binance Akıllı Zincirindeki varlıklarını artıran SHIB’nin cüzdan adıdır.
  • Pantos jetonu ayrıca Whale Cüzdan sahiplerinden biridir.

Cüzdanında 800 milyon ABD dolarından fazla farklı kripto para birimi formuna sahip bir Ethereum Balinası, Shiba Inu’yu ($SHIB) toplayarak şu anda cüzdanında 1-67 trilyon ABD dolarından fazla görüntü rozetine sahip.

Business Insider’ın ilk duyurduğu gibi, Ethereum Whale son günlerde yaklaşık 1.8 milyon dolar değerinde dijital para birimi satın alarak rezervlerine 50 milyar token ekledi.

Borsa ilk olarak, Ethereum organizasyonundaki en büyük 1000 cüzdanın eylemleri hakkında bir makale yazan WhaleStats tarafından keşfedildi. Jiraiya adlı bu cüzdan ayrıca Binance Akıllı Zinciri üzerinde başka büyük miktarlarda SHIB sözü verdi ve son zamanlarda 3.5 milyon ABD doları karşılığında 100 milyardan fazla token topladı.

200 benzersiz kaynak

Etherscan bilgisine göre cüzdanı, bu balinanın 200 benzersiz kaynağa sahip olduğunu gösteriyor. Sahip olduğu en büyük pay açıkça Shiba Inu değil, Bitpanda Ekosistem Simgesi (BEST), çünkü bu balina 350 milyon ABD dolarından fazla kripto para birimine sahip.

Bir sonraki en büyük holdingi, Whale’in 180 milyon dolardan fazlasına sahip olduğu Ethereum. Sırada Pantos’un yerel rozeti olan Pantos Simgesi (PAN) var. Pantos, Bitpanda ticaretinin arkasındaki ekip tarafından kurulan açık kaynaklı bir araştırma projesidir.

Bu, gerçekten merkezi olmayan bir çapraz blok zincir token değişimi ve blok zinciri birlikte çalışabilirliği için açık bir spesifikasyon oluşturmak anlamına gelir. Balina cüzdanındaki diğer büyük eşyalar arasında chili (CHZ) bulunur. Chainlink (LINK), Decentraland (MANA) ve Polygon (MATIC).

Jiraiya, son zamanlarda çok sayıda SHIB biriktirdiği görülen birkaç Ethereum balinasından biridir. Açıklandığı gibi, yaklaşık 300 milyon ABD doları kaynağa sahip en büyük Ethereum balina cüzdanlarından biri, portföyüne 2,5 milyon ABD dolarının biraz üzerinde değere sahip 72 milyar SHIB jetonu ekledi.

Görüntüden ilham alan dijital para birimi, balinanın en büyük holdingidir. CryptoGlobe, bir başka tanınmış balina olan Gimli’nin de SHIB hisselerini artırdığını duyurdu.

Balinalar SHIB varlıklarını artırmaya devam ediyor

Gimli, cüzdanına yaklaşık 100 milyon ABD doları değerinde görüntü kripto parası çekmek için çok sayıda ABD doları değerindeki borsalara SHIB’yi ekledi.

Bilgiler, balina ticaretinin bu yıl Shiba Inu’nun değerini artırmaya yardımcı olacağını gösteriyor. Dijital para araştırma firması Santiment’e göre, 100.000 dolardan fazla olan SHIB borsaları, genellikle dijital para birimlerinin değeri yükselmeden önce dolar.

Bu yükselişlerden önce balinaların büyük miktarlarda kripto para toplayabileceğini belirtmekte fayda var.

Ayrıca okuyun: NFT oyun endüstrisini bozabilir

Balinalar, aynı dönemde sembolik maliyet neredeyse yarı yarıya azalmasına rağmen, geçen ay büyük miktarlarda SHIB satın alıyor.

Son birkaç gün içinde, toplantılarda zaman zaman satın alınan en büyük üçüncü kripto para birimidir, yalnızca Ethereum ve FTX’ten sonra ikinci sıradadır.Normal satın alma fiyatı 1 milyon doların biraz üzerindedir ve her bir fiyat yaklaşık 22 milyar jetona yükselir. . . .

Korelasyon yoluyla, SHIB aynı dönemde sattıkları jetonların çoğunun tükenişinde de ortaya çıktı, ancak normal teklif olan 177.000 $ (3.84 milyar jeton) altında sattıklarından çok daha fazlasını elinde tuttular.

Bilgi kaynağı: THECOINREPUBLIC’ten derlenen 0x bilgi.Telif hakkı yazar Steve Anderrson’a aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap