1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. ETH/USDT kilit seviyelerde, ETH fiyatı büyük düşüş trendinde 1700 dolara ulaştı 

ETH/USDT kilit seviyelerde, ETH fiyatı büyük düşüş trendinde 1700 dolara ulaştı 

guncel coin haberleri

ETH/USDT Fiyat Analizi

Son 10 gündeki düşüşün ardından, Ethereum’un önümüzdeki günlerde başka bir büyük düşüş görmesi bekleniyor. Varlık, 2022’nin 4. çeyreğinin ilk yarısında paralel bir kanal içinde yavaş ama istikrarlı bir yükseliş trendi sürdürdü.

Bununla birlikte, varlık, nihayet derin uzaya düşmeden önce neredeyse bir ay boyunca 3.700 doların üzerinde konsolide oldu. Şu anda varlık, oynaklığı en aza indirerek kazanç elde ediyor, ancak gerçekte ETH fiyatı büyük bir düşüş eğilimi görecek.

Fiyat, derin bir düşüşün ardından konsolide oluyor ve bu nedenle net bir düşüş işareti oluşturuyor. Ayrıca, varlık bayrağın tepesine çok yakındır, bu nedenle bir çökme an meselesi olabilir. ETH fiyatları burada düşerse, varlık çim biçme makinesi desteğine ve 1.700 dolarlık orta vadeli hedefe ulaşabilir. Bununla birlikte, varlığın geri dönüp dönmeyeceği tamamen o zamanki işlem hacmine bağlı olacaktır.

ETH/BTC fiyat analizi

ETH/BTC çifti, Mayıs ayındaki çöküşten bu yana güçlü bir yükseliş trendi çizgisi tuttu ve bu, çoklu geri çekilmelere rağmen fiyatın hala önemli bir yükseliş trendinde olduğunu gösteriyor. Uçurumdan düştükten sonra, ETH/BTC destek trend çizgisini yeniden test eder. Her seferinde, varlığın geri sıçraması ve hızlı bir şekilde ani direnç alanına çarpması bekleniyor. Aksi takdirde daha düşük seviyelere düşme korkusu çok yüksektir.

Grafikte belirtildiği gibi, ETH/BTC fiyatı FIB 1’in temel seviyelerinden birini test ediyor. Yani bir geri tepme olabilir, ancak çok güçlü olmayacak. Bu nedenle, varlık bu seviyelerde devam edemezse ve bir sonraki destek seviyesine düşebilir ve güçlü bir geri dönüşü tetikleyebilirse, varlık düşmeye devam edebilir. Ancak her iki durumda da varlık, düşüş eğilimini aşabilir ve direnç alanına daha yükseğe sıçrayabilir.

Bilgi kaynağı: COINPEDIA’dan 0x bilgisiyle derlenmiştir.Telif hakkı yazar Sahana Vibhute’ye aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Lütfen rasyonel ve etkin bir şekilde yatırım yapın, risk önleme bilincini geliştirin; yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlere dair herhangi bir ipucu bulursanız, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap