İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Era7, 27 Ocak’ta Binance’te IGO’ya 13k Gizemli Kutu Sunuyor

Era7, 27 Ocak’ta Binance’te IGO’ya 13k Gizemli Kutu Sunuyor

guncel coin haberleri

Dünyanın en iyi oyun geliştiricilerinden bazıları tarafından yaratılan, Hearthstone’a benzer çekici teşviklere sahip gelişmiş bir tahsil edilebilir kart oyunu olan Era7, ilk oyun sürümünü 27 Ocak 2022’de (IGO) yapacak.

Binance’deki IGO’lar

17 Ocak’ta yapılan bir basın açıklamasına göre, IGO, kullanıcı sayısına göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance’de listelenecek ve Era7, 27 Ocak 2022’de Fantezi Kutuları saat 12:00’den itibaren ilgilenen yatırımcılara 13 bin teklif etmeyi planlıyor. Yayıncıya göre, her kutu oyundaki yedi oyundan rastgele seçilen bir Mastercard içerecek.

Era7 ve Binance ayrıca, kullanıcılara gizemli kutularda bulunan çok sayıda NFT’ye erişim sağlama hedefiyle IGO’ları tanıtmak için birlikte çalışacak. Belirtildiği gibi, Mystery Box, ticaret kartlarını ve eSportsFi’nin yüksek kaliteli blok zinciri oyunlarını birleştirmek için kullanılabilecek önemli oyun içi NFT’ler içerir. Ekip, beklenen ilginin, daha fazla oyuncu geldikçe Era7’yi daha büyük bir resme doğru iteceğine inanıyor.

Oyuncuların strateji oluşturmasına ve daha fazla kazanmasına izin verir

Her Mastercard, Era7 oyunlarında savaş kartlarını çağırmak için kullanılan değerli bir NFT olarak var olacak.

Tüm oyuncuların katılmak için en az 30 Savaş Kartına sahip olması gerektiğinden bu çok önemlidir. Buna karşılık, Era7, aynı zamanda NFT sahibi olan oyunculara fayda sağlamak için bir para olarak oyna modelini içerdiğinden, oyuncular ellerinde savaş kartlarıyla ödüller kazanmak için farklı stratejiler uygulayabilirler.

Era7 ayrıca oyun etkinleştirildiğinde Mastercard sahiplerinin ek on savaş kartı çağırma zamanı alacağını söyledi. Bu, oyuncunun etkinliğine bağlı olarak katılımları için daha fazla ödül alacakları anlamına gelir.

Binance, blockchain oyunlarının ve NFT’lerin popülaritesinden yararlanıyor

Binance, blockchain oyunlarının ve NFT’lerin artan popülaritesinden yararlanıyor gibi görünüyor. DappRadar’ın bir raporuna göre, blok zinciri oyun etkinliği kripto para birimlerine hükmediyor ve DeFi etkinliğini yükseltiyor.

Özellikle, performansı Bitcoin veya Ethereum gibi diğer kripto para birimleriyle birleştirilen DeFi belirteçlerinin aksine, NFT’ler nispeten esnektir. BTC fiyatı 2021’in 4. çeyreğinin ortasından düşerken, oyun blok zincirine bağlı aktif kullanıcı cüzdanlarının sayısı, para olarak oyun oynama modeliyle birleşti.

Borsa, Binance IGO’nun blockchain oyunlarının ve NFT’lerin önemini kabul eden ve yalnızca Binance NFT pazarında mevcut olan yeni bir girişim olduğunu açıkladı. Yatırımcıların fonlarını potansiyel projelere hızla harcamaları, NFT’lerde veya oyun jetonlarında temsil edilen oyun içi öğeleri içerebilecek değerli varlıklara erişim kazanmaları için bir oyun NFT varlık ticaret platformu olmayı hedefliyor. Era7, varlıkları ayrıştırmak veya açık artırmaya çıkarmak yerine Gizemli Kutusunu satarak Binance’de IGO yapacak.

Era7, Binance Smart Chain’e en iyi blockchain oyunlarını, DeFi ve NFT’leri getiriyor

Blockchain oyunu Era7, hafif eSportsFi getirmek için blockchain oyunlarının, NFT’lerin, DeFi’nin ve oyunların ilginç özelliklerini birleştirir. Bu nedenle, dünyanın her yerindeki kullanıcılara yenilikçi bir şekilde yeni kazanç fırsatları sunuyorlar.

Esports, heyecan verici blok zinciri oyunları ve DeFi öğelerini tanıtarak daha rekabetçi hale geldi. Ayrıca, temel Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerindeki tüm işlemler değişmez ve şeffaf olduğundan, güvenlik ve adalet garanti edilir.

Era7’nin önceki başarısı

IGO’dan önce Era7, önde gelen kripto para girişim fonlarından bazılarının liderliğinde tohum ve ön satış turlarını başarıyla tamamladı. Son finansman turu, Huobi Ventures, OKEx Blockdream Ventures, Good Games Guild (GGG), AU21 Capital, AlphaCoin Fund ve diğerleri gibi tanınmış ve deneyimli kripto para yatırımcılarının katılımıyla Hashkey ve Mobox tarafından yönetildi.

Bilgi kaynağı: IHODL’den 0x bilgisi ile derlenmiştir.Telif hakkı yazarı ihodl.com’a aittir, izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap