1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. EOSUSD fiyatı 3,00 USD destek seviyesinde konsolide oluyor ve bir atılım bekliyor-0xNews

EOSUSD fiyatı 3,00 USD destek seviyesinde konsolide oluyor ve bir atılım bekliyor-0xNews

guncel coin haberleri

EOSUSD Fiyat Analizi-17 Aralık

3,00$ destek seviyesinin altında bir fiyat geçişi, fiyatın 2,75$ ve 2,4$ fiyat seviyelerine yükselmesine neden olabilir. 3,00 ABD Doları seviyesinin altına kırılmaması, bir artışı tetikleyebilir veya fiyatı 3,38 ABD Doları, 3,72 ABD Doları ve 4,13 ABD Doları direnç seviyelerine itebilir.

EOSUSD piyasası

Anahtar seviye:

Direnç seviyeleri: 3,38 Dolar, 3,72 Dolar, 4,13 Dolar

Destek seviyeleri: 3,00 ABD Doları, 2,75 ABD Doları, 2,4 ABD Doları

EOS/USD uzun vadeli trend: düşüş

EOS/USD günlük grafikte düşüş gösteriyor. Fiyat, 9 Kasım’da 5.17 dolar direnç seviyesini test etti. Yükseliş hareketine ve fiyat düşüşüne karşı koymak için düşüş eğilimi gösteren bir mum oluşur. 4,15 dolarlık önemli destek seviyesi aşağı doğru nüfuz etti ve fiyat 3,00 dolarlık destek seviyesine geri döndü. Fiyat şu anda 3,38 ABD Doları ile 3,00 ABD Doları arasında konsolide oluyor.

Fiyat, 9 dönemlik EMA’nın 21 dönemlik EMA’dan daha düşük olduğu iki EMA’nın altında işlem görüyor ve bu, şortların hala EOS pazarını elinde tuttuğunu gösteriyor. Göreceli endeks döngüsü 14, 40 seviyesinde olup, düşüş yönü göstererek bir düşüş trendinin devam ettiğini gösterir. 3,00$ destek seviyesinin altında bir fiyat geçişi, fiyatın 2,75$ ve 2,4$ fiyat seviyelerine yükselmesine neden olabilir. 3,00 ABD Doları seviyesinin altına kırılmaması, bir artışı tetikleyebilir veya fiyatı 3,38 ABD Doları, 3,72 ABD Doları ve 4,13 ABD Doları direnç seviyelerine itebilir.

EOS/USD fiyat orta vadeli trendi: aralık dalgalanmaları

Token orta vadeli görünümde düşüş gösteriyor. 3.72 doların altına düştükten sonra, daha fazla düşüş mumu oluştukça fiyat aşağı doğru hareket etti, bu da ayıların geçen hafta fiyatı kontrol ettiğini gösteriyor. 3,00$ destek seviyesinden, fiyat şu anda destek seviyesi ile 3,38$ direnç seviyesi arasındaki sınırda geziniyor. Fiyatın sınırı terk etmesi için güçlü bir yön hareketine ihtiyacı var. Göreceli güç endeksinin mevcut konumu, momentumda bir düşüşe işaret ediyor.

9 günlük EMA ve 21 günlük EMA birbiriyle ilişkilidir ve fiyat iki EMA’nın üzerinde seyrediyor, bu da EOS pazarında entegre bir hareket anlamına geliyor.

Bilgi kaynağı: CRYPTOVIBES’ten derlenen 0x bilgisi.Telif hakkı yazar Azeez M. Mustafa’ya aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Hatırlatma: Yatırım risklidir ve piyasaya girerken dikkatli olmanız gerekir.Bu bilgiler yatırım ve finansal yönetim tavsiyesi değildir. Lütfen rasyonel ve ciddiyetle yatırım yapın, risk önleme bilincini artırın, yasa dışı veya suç teşkil eden faaliyetlerle ilgili herhangi bir ipucunuz varsa, aktif olarak ilgili departmanlara bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap