1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Enjin Coin (ENJ) dördüncü kez direnci kırdı – TokenPost

Enjin Coin (ENJ) dördüncü kez direnci kırdı – TokenPost

guncel coin haberleri

Enjin Coin (ENJ), önemli bir destek alanının üzerinde yükseliş işaretleri gösteriyor. Bu, nihai bir kırılmaya yol açabilir.

ENJ, 25 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.84$’a ulaştığından beri düşüyor. Şu ana kadar %48 düştü.

4 Aralık’ta kripto para yatay destek alanından (yeşil daire) 2,25 dolardan sekti. Bu, satın alma baskısının bir işareti olarak kabul edilen daha uzun bir daha düşük fitil oluşturur. Sıçrama, ENJ’nin daha önce işlem yaptığı 2,25$ alanını ve yükselen paralel kanalın ortasını doğrular.

Bu nedenle önemli bir destek alanıdır. Altındaki bir kırılma, düşüş eğilimini gösterebilir.

TradingView Grafikleri

gelecek hareketi

Kripto tüccarı @TradingTank, kripto paranın 3,2 dolara yükselebileceğini söyleyerek bir ENJ grafiğini tweetledi.

Kaynak: Twitter

Günlük zaman dilimindeki teknik göstergeler yükseliş işaretleri gösteriyor. Bu, özellikle hem RSI hem de MACD büyük yükseliş farklılıkları (yeşil çizgiler) gördüğünde belirgindir. Bu, genellikle bir yükseliş eğiliminin tersine dönmesinden önce gelen bir işarettir.

Bununla birlikte, trendin tersine döndüğünü doğrulamak için RSI’nin 50’nin üzerine çıkması ve MACD’nin pozitif bölgeye geçmesi gerekecek.

Bir kırılma durumunda, en yakın direnç alanı 3,35 dolarda olacak. Bu, yatay bir direnç alanı ve 0,5 Fib Geri Çekilme direncidir.

TradingView Grafikleri

TR/Bitcoin

ENJ/BTC grafiği kesin olarak yükseliş gösteriyor. Madeni para, daha önce tüm zamanların en yüksek direnci olan 5200 satoshi alanının üzerinde kırıldı.

Şu anda bölgenin desteklendiğini doğrulamaktadır (yeşil simge). Bunu yapmak, tüm zamanların en yüksek seviyesine kadar bir hamleye izin verecek ve bir fiyat keşif aşamasına girecek.

Bu olursa, en yakın direnç alanı, son düşüşü ölçerken 1.61 dış Fib geri çekilme seviyesi tarafından oluşturulan 9600 satoshi’de olacaktır.

TradingView Grafikleri

BeInCryptocurrency’in en son Bitcoin (BTC) analizi için buraya tıklayın.

sorumluluk reddi

Web sitemizde yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır. Sitemizdeki bilgilerle ilgili olarak okuyucular tarafından yapılacak herhangi bir eylemin riski tamamen kendilerine aittir.

Bilgi kaynağı: BEINCRYPTO’dan 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazara aittir ve izinsiz çoğaltılamaz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap