İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Krediler

En Uygun Ticari Kredi Veren Bankalar

guncel coin haberleri
0

Gelişmekte olan ülkelerde ticari kredi başvurusu artmıştır. Aynı durum Türkiye’de ticaretle uğraşan kişiler içinde geçerlidir. Kredi başvurusu, belgelerin tamamlanması vs. tüm konular artık çok kolay hallediliyor. Bu durumda kredi almak artık çok kolay oluyor. Bankalar müşteri kazanmak için rekabet ortamında SMS, internet şube, mobil şube gibi kredi başvuru yöntemleri bulunuyor.

Ticaretle uğraşan kişiler nakit ihtiyacını karşılayamadıklarında bankalardan kredi çekerek işlerini devam ettirmek istiyor. Bankalar ticari kredi ve bireysel kredi seçeneklerini farklı tutmuştur. Ticari kredilerin başvuru şartları farklıdır. Bireysel krediler normal kişilere, ticari krediler tüzel kişilere verilmektedir. Tüzel kişiler kredi çekebilir. Normal tüketiciler ticari kredi çekemez.

Ticari Kredi Veren Bankalar

Denizbank Ticari Kredi Kampanyası

KOBİ’lere özel kredi kampanyaları bulunuyor. Uygun vade seçeneği ve faiz oranları ile kredi veriyor. 6, 9, 12, 24 ve 36 ay vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İşletme kartına sahip olan müşteriler kredilerini ATM’den kullanabiliyor. Kredi başvurusunu internet üzerinden de yapmanız mümkün.

Halkbank kolay esnaf kredisi

Devlet destekli bankalardan bir tanesidir. Emekliler için kredi kampanyaları bulunduğu gibi, ticaretle uğraşan kişiler için de kredi kampanyaları var. ‘’Esnaf ve Sanatkârlara Destek Böyle Olur’’ sloganıyla kredi ürünlerinde 0 (sıfır) faizli esnaf kredileri bulunuyor. İşletme sermayesine yönelim 200.000 TL ile 500.000 TL arasında kredi alabilirsiniz.

Halkbank esnaf ve sanatkârlar için kredi paketleri

  • ESKKK kefaleti ile kredi
  • 0 (sıfır) faizli esnaf kredisi
  • Esnaf yatırım kredisi
  • ESKKK kefaleti olmaksızın verilen kredi

Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi

Devlet destekli bankalardan bir tanesi de Vakıfbank’tır. Uygun faiz oranı ve 36 ay vade imkânı bulunuyor. Ayda bir ödemeli ya da ertelemeli 3 ay da bir ödeme yaparak krediyi geri ödeyebilirsiniz. 50.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

Vakıfbank nakit krediler içerisinde; taksitli kredi, döviz kredisi, altın kredileri, döviz endeksli kredi seçenekleri bulunuyor.

Yapıkredi Bankası

Finansman desteği kredisi veriyor. % 1,40 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği bulunuyor. İşletmeniz için nakit destek kredisi, makine donanım kredisi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yapıkredi Bankası KOBİ kredisi paketlerinden taksitli ticari kredi kullanabilirsiniz. 40.000 TL kredi 18 ay vade imkânı sunulmuştur. Kredi başvurusunu SMS ya da internet üzerinden yapılabiliyor.

Esnaf Kredisi: Fibabanka Esnaf ve Kobi Kredisi

Garanti Bankası Esnafa Özel Ticari Kredi Kampanyası
Esnaflara destek vermektedir. Kredi için 24 ay vade imkânı bulunuyor. Kredi limiti ve diğer şartlar için bankanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Esnaflar için; otomobil kredisi, iş yeri kredisi ,taksitli ticari kredi, spot kredi, döviz kredileri, borçlu cari kredi, iskonto kredisi, işletme kredileri seçeneklerini kullanarak kredi alabilirsiniz.

TEB Esnafa Kolay Kredi

Esnaflara özel; gayri nakdi kredi, nakdi kredi, arena sıfır faizli teknoloji kredisi, KOSGEB destekli kredi, eximbank kredi, afd kredi, hazine müsteşarlığı kredisi, kadın patronlara özel ebrd kredisi, kgf iş birliği kredisi gibi çeşitli kredi seçenekleri bulunmaktadır.

Akbank Ticari Krediler

‘’Gönlüne Göre Öde’’ sloganıyla esnaflar için kredi kampanyaları bulunmaktadır. Küçük ve orta ölçekli krediler için KOBİ taşıt kredisi ya da esnaflara ve KOBİ’lere özel ticari kredi kampanyaları var. 36 ay vade seçeneği bulunuyor. 2, 3, ve 6 ay da bir ödeme seçeneklerinden faydalanmak mümkün.

Akbank KOBİ’lere özel kredi; sıfır km ve ikinci el araç almak için de kredi veriyor. Uygun faiz oranları ve ertelemeli 3 ay da bir ödeme seçeneği bulunmaktadır.

İş Bankası Ticari Krediler

İş Bankasının ticaretle uğraşan kişiler için bir çok kredi kampanyası düzenlemiştir. % 1,20 faiz oranı bulunuyor. Taksitli ticari spot kredi, ticari taşıt kredisi, iş yeri kredisi gibi birden fazla seçenek bulunuyor.

QNB Finansbank Ticari Krediler

Rotatif kısa vadeli nakit kredi, maaş kredisi, tarım işletme kredisi, spot TL kredi, döviz kredileri, spot döviz kredisi, eximbank kredisi, teminat mektupları, iskonto kredileri gibi birden fazla kredi türü bulunmaktadır. Faiz oranları ve vade seçenekleri için bankanın şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap