1. Ana Sayfa
  2. Kripto Para
  3. Eminem, Bored Ape Yacht Club’a 450.000 $ NFT satın alımıyla katıldı

Eminem, Bored Ape Yacht Club’a 450.000 $ NFT satın alımıyla katıldı

guncel coin haberleri

Popüler rapçi Marshall Mathers, geçen hafta sonu Bored Ape Yacht Club’ı 123.45 ETH (o sırada yaklaşık 453.000 $) #9055 karşılığında satın aldığı için, takas edilemeyen token (NFT) meraklıları arasına katıldı.

Satın alma işlemini gerçekleştiren OpenSea hesabının adı Shady_Holdings (Eminem’in hit filmi The Real Slim Shady’ye bir övgü) ve üç gün önce, muhtemelen bu amaçla oluşturuldu. Kısa süre sonra Eminem, yeni NFT blingini göstermek için Twitter profil resmini değiştirdi.

Eminem, Twitter’da Bored Ape Yacht Club NFT’sini sergiliyor

Kullanıcının belirttiği gibi Eminem #9055’i satın aldığından beri toplam koleksiyon sayısı 22 NFT’ye yükseldi ancak bir sorun var. Dikkatli bir incelemeden sonra, Bored Ape hariç, Eminem’in mevcut tüm NFT’lerinin kendisine diğer kullanıcılar tarafından aktarıldığı ve muhtemelen kendi çalışmalarının biraz dikkat çekeceği ortaya çıktı.

Evet, artık Eminem’in NFT’sinde de bir çük seçeneği (çeşitli) var. Bunun nedeni, blockchain dünyasında, kullanıcıların garantili olsun ya da olmasın, herhangi bir “hediye” türünü reddetmenin hiçbir yolu olmamasıdır.

Örneğin, Budweiser Ağustos ayında “beer.eth” alan adını 30 ETH (o tarihte yaklaşık 100.000 ABD Doları) karşılığında satın aldığında, aynı şey oldu (diken resimleri dahil). Şirket, OpenSea sayfasında tüm alakasız (ve muhtemelen gereksiz) hediyeleri hızla saklasa da.

Kasım ayı sonlarında, Budweiser kendi markası olan NFT serisini de terk etti.

İlginç bir şekilde, NFT koleksiyoncusu GeeGazza, Eminem’in 2 Kasım gibi erken bir tarihte bu Bored Ape’i satın alacağını tahmin etti (veya gerçekten umdu). Twitter’da şunları yazdı: “Hala @Eminem’in bir gün beni satın alacağını düşünüyorum. @BoredApeYC.” sor ve sana verecek, öyle görünüyor.

Öte yandan kripto para kasabasını çevreleyen söylentiler, Dave Chappelle ve Britney Spears’ın son günlerde kendi “Sıkıcı Maymunlarını” da satın almış olabileceklerini gösteriyor. Ancak, basın zamanı itibariyle, bunu doğrulamadılar veya reddetmediler, bu yüzden gerçek hala var.

CryptoSlate bülteni

Kripto para, DeFi, NFT vb. alanlardaki en önemli günlük hikayeleri özetledi.

Kaynak bağlantısı

Harici

Bilgi kaynağı: NEWCONOMY’den 0x bilgi ile derlenmiştir, telif hakkı yazar newconomy’ye aittir, izinsiz yeniden basılamaz

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap